В Раді зареєстрували законопроект про легалізацію коноплі

10:41, 21 мая 2019
Проект Закону на виконання петиції підписали 102 народні депутати.
В Раді зареєстрували законопроект про легалізацію коноплі

У Верховній Раді України народні депутати зареєстрували проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення фундаментального права особи на життя 10313, яким має бути законодавчо врегульовано використання канабісу в медицині та науці.

Проект закону зареєстровано 20 травня за підписами 102 народних депутатів з різних фракцій.

За словами народного депутата Георгія Логвинського, процедура розгляду цього законопроекту наразі не має аналогів в історії українського законотворчості. Адже реєстрація законопроекту є наслідком виконання прямої норми закону щодо електронної петиції, яка зібрала 25 000 підписів громадян України. Нагадаємо, петицію про законодавче врегулювання медичного канабісу 20 березня розглянув та одностайно підтримав Комітет Верховної Ради України з питань прав людини.

«Головна мета, чому ми, члени комітету, готові підтримати цю петицію, захищати непопулярні речі, це тому, що ми не допустимо порушення права людини на нормальне життя», — зазначив тоді Логвинський.

У разі схвалення проекту закону він має врегулювати доступ медичних пацієнтів до лікування препаратами на основі канабісу (коноплі). За твердженням ініціаторів законопроекту, в Україні це є потребою понад 2 мільйонів хворих.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що Уляна Супрун підтримала легалізацію медичного канабісу.

Також ми писали про легалізацію деяких наркотичних засобів у Каліфорнії.

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
Главное за день
загрузка...