Легалізація канабісу: комітет розглянув петицію

18:14, 21 марта 2019
Комітет ВР з питань прав людини підтримав легалізацію канабісу.
Легалізація канабісу: комітет розглянув петицію

У середу, 20 березня Комітет Верховної Ради України з питань прав людини розглянув та одностайно підтримав електронну петицію про законодавче врегулювання медичного канабісу, що набрала на сайті парламенту понад 25 тисяч голосів.

Голова ГО «Української асоціації медичного канабісу» Геннадій Шабас оголосив на засіданні відповідну петицію та наголосив на необхідності законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з канабісу при лікуванні хронічного болю, епілепсії, анорексії, посттравматичного синдрому, захворювань імунної системи, артриту та ревматизму, астми, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона та інших захворювань.

«Україна готова до відповідних змін. Це питання вже врегульовано в США, Канаді та інших країнах. Це питання доступу до медикаментів. Це право наших громадян, яке наразі не виконується», —  зазначив Г.Шабас.

На засіданні вирішили створити робочу групу, яка буде розробляти проект закону про врегулювання медичного застосування канабісу. До групи планують залучити представників інших профільних комітетів. Крім того, на комітеті вирішили звернутися до Кабміну з проханням вилучили канабіс з переліку «аркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Народний депутат Георгій Логвинський зазначив, що комітет «готовий захищати непопулярні речі»: «Головна мета, чому ми, члени комітету, готові підтримати цю петицію, захищати непопулярні речі, це тому, що ми не допустимо порушення права людини на нормальне життя».

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що Уляна Супрун підтримала легалізацію медичного канабісу.

Також ми писали про легалізацію деяких наркотичних засобів у Каліфорнії.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Второе заседание Этического совета, ПРЯМОЙ ЭФИР
Второе заседание Этического совета, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
загрузка...