У Раді пропонують посилити державний контроль в частині продажу та рекламуванні тютюну

17:32, 18 сентября 2020
Депутати пропонують заборонити продаж та рекламування тютюнових виробів на зупинках громадського транспорту та у радіусі 10 метрів від них.
У Раді пропонують посилити державний контроль в частині продажу та рекламуванні тютюну

У Верховній Раді народні депутати від партії «Слуга народу»  Кирилл Нестеренко, Дмитро Чорний, Дмитро Любота та інші, зареєстрували законопроект № 4114  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я нації»

«Основною метою проекту Закону є забезпечення належного рівня здоров'я громадян, зокрема молоді, обмеження продажу тютюнових виробів»,- йдеться у пояснювальній записці.

Автори пишуть, що незважаючи на загальносвітове визнання шкідливості тютюну, на сьогодні склалася ситуація, коли придбати тютюнові вироби доволі просто. Так, деякі пункти продажу тютюну розташовані безпосередньо на зупинках громадського транспорту чи поряд із ними, а молодь, яка користується громадським транспортом, складає значну частину їх «клієнтури».

Таким чином необхідність зменшення споживання населенням України (і у першу чергу – неповнолітніми) тютюнових виробів викликає нагальну щодо посилення державного контролю в частині продажу, рекламування та споживання тютюну.

Тож, законопроектом вносяться зміни до  Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», і Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», якими пропонується заборонити продаж та рекламування тютюнових виробів на зупинках громадського транспорту та у радіусі 10 метрів від них.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що в  Раді зареєстрували законопроект про віртуальні активи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Атестація прокурорів місцевих прокуратур: враження прокурорів від іспиту
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Юрий Костюк
  Юрий Костюк
  заместитель руководителя Офиса Президента Украины
 • Ирина Григорьева
  Ирина Григорьева
  судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда
 • Юлия Лозко
  Юлия Лозко
  судья Луганского апелляционного суда
 • Василий Непочатых
  Василий Непочатых
  судья Черниговского окружного административного суда
 • Виталий Уркевич
  Виталий Уркевич
  судья Большой Палаты Верховного Суда
загрузка...