В Україні спростять процедуру вступу до вишів для іноземних студентів

08:55, 26 октября 2020
Єдина міжвідомча електронна платформа для іноземних студентів покликана ліквідувати будь-які прояви корупції при вступі.
В Україні спростять процедуру вступу до вишів для іноземних студентів

В Україні буде створена Єдина міжвідомча електронна платформа, яка покликана спростити процедуру вступу іноземних студентів до українських закладів вищої освіти. Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів України.

«Іноземні студенти повинні мати рівні та прозорі умови вступу до українських вищих навчальних закладів без будь-яких корупційних складових. Створення електронної платформи для іноземних студентів має модернізувати систему вступу в напряму доступності та комфортності як для університетів та інститутів, так і для абітурієнтів. Це продовження курсу українського Уряду у сфері цифровізації», - зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради присвяченої цьому питанню.

Денис Шмигаль доручив міністерствам пришвидшити роботу зі створення єдиної міжвідомчої електронної платформи для іноземних студентів, щоб якомога швидше ліквідувати будь-які прояви корупції у цій сфері.

«Зрозумілі для всіх учасників процесу правила вступу для іноземців – це також про створення позитивного іміджу нашої країни. Такий крок сприятиме популяризації здобуття вищої освіти в Україні», - зазначив Прем’єр-міністр.

Окрім цього, Глава Уряду доручив Міністерству освіти і науки у співпраці з МВС, МЗС та Мінцифри розробити впровадження електронних запрошень на навчання, що сприятиме упередженню зловживань у цій сфері.

Раніше «Судово-юридична газета» інформувала, чи матимуть право іноземні студенти приїхати на навчання до нашої держави

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что важнее: регламент или программа «Слуг народа» – комментируют депутаты
Что важнее: регламент или программа «Слуг народа» – комментируют депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитро Матохнюк
    Дмитро Матохнюк
    суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
  • Галина Юровська
    Галина Юровська
    суддя Конституційного Суду України
загрузка...