ВРП ухвалила рішення про переведення 8 суддів апеляційних судів

11:19, 10 января 2019
Рішення було прийнято на засіданні 10 січня.
ВРП ухвалила рішення про переведення 8 суддів апеляційних судів

Вища рада правосуддя 10 січня розглянула питання про переведення восьми суддів ліквідованих апеляційних судів, передає прес-служба ВРП.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України своїм рішенням рекомендувала зазначених суддів для переведення до новостворених апеляційних судів в апеляційних округах.

Пунктом 1 частини другої статті 53 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» встановлено, що суддю може бути переведено до іншого суду без його згоди у разі реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду.

Відповідно до частини третьої статті 82 цього Закону переведення судді на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня може здійснюватися без конкурсу тільки у випадках реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду, в якому такий суддя обіймає посаду судді.

У ВРП нагадали, що 29 грудня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав укази про ліквідацію, створення та реорганізацію судів в Україні.

Статтею 70 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» встановлено, що переведення судді з одного суду до іншого здійснюється Вищою радою правосуддя на підставі та в межах рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

З огляду на викладене Вища рада правосуддя ухвалила перевести суддів:

 • Апеляційного суду Полтавської області Маліченка Василя Володимировича — на посаду судді Полтавського апеляційного суду;
 • Харківського апеляційного адміністративного суду Бартош Надію Станіславівну — на посаду судді Другого апеляційного адміністративного суду;
 • Апеляційного суду Херсонської області Коломієць Наталію Олексіївну — на посаду судді Херсонського апеляційного суду;
 • Апеляційного суду Одеської області Котелевського Руслана Івановича — на посаду судді Одеського апеляційного суду;
 • Апеляційного суду Тернопільської області Лекан Ірину Євгенівну – на посаду судді Тернопільського апеляційного суду;
 • апеляційного суду Рівненської області Єремейчука Сергія Володимировича – на посаду судді Рівненського апеляційного суду;
 • Апеляційного суду Херсонської області Калініну Ольгу Валентинівну — на посаду судді Херсонського апеляційного суду;
 • Одеського апеляційного господарського суду Богатиря Костянтина Вікторовича — на посаду судді Південно-західного апеляційного господарського суду.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення трьох суддів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрій Богдан про зміни до КПК щодо прав адвокатів, слідчих та прокурорів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрей Осаулов
  Андрей Осаулов
  судья Шевченковского районного суда Киева
 • Богдан Лозинский
  Богдан Лозинский
  судья Франковского районного суда Львова
 • Валерий Картере
  Валерий Картере
  судья Высшего  хозяйственного суда Украины