Інавгурація новообраного Президента України: в КСУ зробили заяву

14:31, 25 апреля 2019
У соцмережах та ЗМІ поширюється інформація про можливий зрив інавгурації новообраного Президента.
Інавгурація новообраного Президента України: в КСУ зробили заяву

У соціальних мережах та ЗМІ масово поширюється інформація про можливий зрив інавгурації новообраного Президента України через дострокове звільнення Станіслава Шевчука з посади голови Конституційного Суду України.

«Ця інформація повністю не відповідає дійсності і є цілеспрямованою інсинуацією, яка має на меті дискредитувати Конституційний Суд України та дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в країні», — інформує відділ комунікацій КСУ.

Конституція не вказує конкретної особи, яка має виконати процедуру приведення Президента України до присяги, а лише визначає посадову особу, що здійснює приведення новообраного голову держави до присяги, — голову КСУ.

«Приведення новообраного Президента України до присяги є конституційним обов’язком голови Конституційного Суду України, який, безумовно, буде виконаний», — запевнили в КСУ.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Центральна виборча комісія 23 квітня закінчила обробку бюлетенів та оприлюднила остаточні дані другого туру виборів. Кандидат в президенти Володимир Зеленський набрав 73,22%, а Петро Порошенко набрав 24,45%.

Також ми повідомляли, що троє суддів Конституційного Суду України виступили за відставку Станіслава Шевчука з посади голови КСУ. Вони розіслали колегам — решті суддів Конституційного Суду — лист з аргументацією такого рішення.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Альбина Кадегроб
  Альбина Кадегроб
  судья Одесского апелляционного суда
 • Станислав Кравченко
  Станислав Кравченко
  председатель Кассационного уголовного суда Верховного Суда
 • Юрий Черпак
  Юрий Черпак
  судья Высшего административного суда Украины
 • Зоряна Лунь
  Зоряна Лунь
  судья Львовского окружного административного суда
загрузка...