КСУ розглядатиме справу, яку хотів заблокувати Шевчук

17:50, 19 июня 2019
Справа за конституційним поданням 49 народних депутатів щодо конституційності постанови Верховної Ради.
КСУ розглядатиме справу, яку хотів заблокувати Шевчук

20 червня Конституційний Суд розпочне розгляд справи, яку намагався заблокувати колишній глава КСУ Станіслав Шевчук. Про це свідчить проект порядку денного КСУ, розміщений на офіційному сайті.

Йдеться про справу за конституційним поданням 49 народних депутатів щодо конституційності постанови Верховної Ради про звернення до РНБО щодо санкцій проти телеканалів NewsOne і 112 Україна.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на власне джерело в КСУ, розглядатиметься саме та справа, яку на початку року намагався заблокувати колишній очільник суду Шевчук.

Джерело зазначило, що маніпуляції з розглядом цієї справи Шевчуком були предметом дослідження постійної комісії з питань регламенту та етики КСУ, яка 17 квітня дійшла висновку про «наявність підстав для його звільнення з посади судді КСУ у зв’язку з вчиненням ним істотного дисциплінарного проступку, грубим та систематичним нехтуванням своїми обов’язками, що є несумісним зі статусом судді КС та виявило його невідповідність займаній посаді».

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що Станіслав Шевчук просить суд поновити його на посаді судді та на посаді голови КСУ.

Крім цього, визначено суддю, який розгляне позов Шевчука.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суддя КСУ: підозрюваним у тероризмі полегшили можливість уникати відповідальності
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Василяка
    Дмитрий Василяка
    судья Херсонского окружного административного суда
  • Неля Ластовка
    Неля Ластовка
    судья Днепровского районного суда Киева в отставке