Вища рада правосуддя ухвалила низку важливих рішень: подробиці

15:03, 8 августа 2019
На засіданні Вищої ради правосуддя 8 серпня були присутні 13 членів Ради.
Вища рада правосуддя ухвалила низку важливих рішень: подробиці

Вища рада правосуддя 8 серпня о 10:00 провела чергове засідання. Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Рада ухвалила звільнити КАЛАШНИКА Василя Павловича з посади судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області у відставку.

Також відкладено розгляд питання про звільнення ТАТЬКОВА Віктора Івановича з посади судді Вищого господарського суду України на підставі пункту 2 частини шостої статті 126 Конституції України.

ВРП залишила без розгляду подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення БУНЯКІНОЇ Ганни Іванівни з посади судді господарського суду Полтавської області на підставі підпункту 4 пункту 16-1 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.

Також залишено без розгляду подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення ЛИСАКА Остапа Івановича з посади судді Оратівського районного суду Вінницької області на підставі підпункту 4 пункту 16-1 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.

Крім того відкладено розгляд матеріалів про звільнення БОРИСЮК Інни Едуардівни з посади судді Вінницького міського суду Вінницької області на підставі підпункту 4 пункту 16-1 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд матеріалів щодо наявності підстав для притягнення судді окружного адміністративного суду міста Києва БАЧУНА Олега Володимировича до дисциплінарної відповідальності.

ВРП, розглянувши скаргу ЯГУПЦЯ Василя Валерійовича, ухвалила залишити без змін рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 18 вересня 2018 року № 402дп-18 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності та накладення дисциплінарного стягнення у виді звільнення з посади прокурора Дружківського відділу Краматорської місцевої прокуратури Донецької області.

Вища рада правосуддя ухвалила затвердити висновки членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Говорухи Володимира Івановича — за повідомленням судді Шевченківського районного суду міста Києва МЄЛЄШАК Олени Вікторівни;

2) Іванової Лариси Броніславівни — за повідомленням судді Самарського районного суду міста Дніпропетровська СУХОРУКОВА Андрія Олексійовича;

3) Прудивуса Олега Васильовича — за повідомленням судді Полонського районного суду Хмельницької області ГОРГУЛЬКО Надії Анатоліївни.

Рада ухвалила погодити кандидатуру члена ВРП ГРЕЧКІВСЬКОГО Павла Миколайовича до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

Затверджено зміни до Персонального складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя:

1) виключити з персонального складу Комісії:

МОНІЧА Богдана Сильвестровича — члена Ради суддів України, суддю Сьомого апеляційного адміністративного суду;

ЛУКАША Тараса Валерійовича та ПРИЛИПКА Сергія Миколайовича — членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;

2) включити до персонального складу Комісії:

ГРЕЧКІВСЬКОГО Павла Миколайовича — члена Вищої ради правосуддя;

МАСЕНКА Дениса Євгеновича — члена Ради суддів України, суддю Київського апеляційного суду;

ДРОЗДОВА Олександра Михайловича — члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;

ОСТАПЦЯ Сергія Леонідовича — члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» публікувала повний список претендентів до Вищої Ради правосуддя від Президента Зеленського

Також ми повідомляла про список осіб, допущених Комісією до участі у конкурсі до Вищої Ради правосуддя.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Конкурс до місцевих судів: як Рада суддів та ВККС спробували домовитись
Loading...