У КСУ обговорили зміни до антикорупційного законодавства України

15:50, 29 ноября 2019
Захід було організовано у зв’язку зі змінами, внесеними до законодавства України згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції».
У КСУ обговорили зміни до антикорупційного законодавства України

У Конституційному Суді України відбувся навчальний захід «Антикорупційне законодавство: що змінилося» у рамках проекту «Підтримка організацій — лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія», спікером якого виступив керівник Департаменту розробки законодавства та розвитку політик зазначеного проекту Роберт Сіверс. Про це йдеться на сайті КСУ.

Захід було організовано у зв’язку зі змінами, внесеними до законодавства України згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 2 жовтня 2019 року №140–IX та на виконання Антикорупційної програми Конституційного Суду України на 2018-2019 роки.

Участь у навчальному заході взяли керівництво та працівники Секретаріату Конституційного Суду України, працівники патронатних служб суддів Конституційного Суду України.

Під час обговорення було порушено питання щодо повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції, розширення понять «члени сім’ї» та «близькі особи», розширення кола суб’єктів декларування, обсягів декларування та інші актуальні питання в контексті змін, внесених до антикорупційного законодавства України.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що КСУ захистив працівника від незаконного звільнення.

Крім того, КСУ розглянув справу щодо роботи працівників закладів культури.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реорганізація Національної академії прокуратури та новий порядок підготовки прокурорів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ирина Борисенко
    Ирина Борисенко
    судья Хозяйственного суда Киева
  • Николай Худык
    Николай Худык
    член Высшего совета правосудия, судья Киевского апелляционного суда