ВРП розглядає матеріали щодо звільнення суддів

10:00, 3 декабря 2019
Вища рада правосуддя проводить засідання.
ВРП розглядає матеріали щодо звільнення суддів

У вівторок, 3 грудня, у Вищій раді правосуддя проходить чергове засідання. На порядок денний винесено декілька важливих питань. Про це йдеться на сайті ВРП.

 1. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

у зв’язку з поданням заяви про відставку:

- Литвиненко Олени Леонідівни — Баришівського районного суду Київської області

- Пономаренка Володимира Володимировича — апеляційного суду Черкаської області;

 1. Розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 16-1 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

1) Животова Євгена Геннадійовича — судді апеляційного суду Закарпатської області;

2) Сакалоша Володимира Миколайовича — судді Львівського окружного адміністративного суду.

 1. Розгляд скарги судді Сватівського районного суду Луганської області Юрченка Станіслава Олександровича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 13 лютого 2019 року № 457/3дп/15-19 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності
 2. Розгляд скарги судді господарського суду Донецької області Матюхіна Володимира Івановича на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 9 вересня 2019 року № 2358/2дп/15-19 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.
 3. Розгляд скарги Новікової Світлани Олександрівни на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 19 червня 2019 року № 188дп-19 про закриття дисциплінарного провадження стосовно прокурора Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Тихонова Микити Сергійовича та керівника Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Носенка Артема Олександровича.
 4. Розгляд скарги прокурора Ізмаїльської місцевої прокуратури Одеської області Порущенка Євгена Володимировича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 5 серпня 2019 року № 227дп-19 про накладення на нього дисциплінарного стягнення.
 5. Розгляд скарги прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області Кашлюка Ігоря Володимировича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 19 червня 2019 року № 186дп-19 про накладення на нього дисциплінарного стягнення.
 6. Розгляд скарги прокурора Уманської місцевої прокуратури Черкаської області Андрійчука Сергія Валентиновича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 7 серпня 2019 року №237/дп-19 про накладення на нього дисциплінарного стягнення.
 7. Розгляд повідомлення суддів Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Клименко Ірини Вячеславівни, Кобеляцької-Шаховал Інни Олександрівни, Багрової Анжеліки Геннадіївни, Рибакової Валерії Віталіївни, Рунчевої Олени Вікторівни, Борисової Наталії Анатоліївни, Чуприни Андрія Петровича про втручання в їх діяльність як суддів щодо здійснення правосуддя.
 8. Про затвердження висновків членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Артеменка І.А. — за повідомленням судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Кирилюк Наталії Анатоліївни;

2) Краснощокової Н.С. — за повідомленням судді Броварського міськрайонного суду Київської області Білик Ганни Олексіївни;

3) Краснощокової Н.С. — за повідомленням судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Сільченка Вадима Євгеновича;

4) Краснощокової Н.С. — за повідомленням суддів Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Сільченка Вадима Євгеновича, Вікторович Наталі Ульянівни, Ступака Сергія Володимировича;

5) Матвійчука В.В. — за повідомленням судді Західного апеляційного господарського суду Матущака Олега Івановича;

6) Шапрана В.В. — за повідомленням судді Личаківського районного суду міста Львова Гирича Сергія Васильовича.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ВРП затвердила зміни до Положення про проведення конкурсу на посади держслужбовців у судах.

А ще Вища рада правосуддя  звільнила двох суддів за вчинення істотного дисциплінарного проступку.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Легітимність Ради суддів та обрання ВККС: про що говорив Комітет ВРУ з головою РСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Наталья Кухарская
  Наталья Кухарская
  судья Новоукраинского районного суда Кировоградской области
 • Лариса Сокуренко
  Лариса Сокуренко
  судья Хозяйственного суда Киевской области