У 8ААС обговорили проблемні питання Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах

14:42, 13 января 2020
У Восьмому ААС відбулася низка робочих нарад щодо проблемних питань нової Інструкції.
У 8ААС обговорили проблемні питання Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах

1 січня 2020 року набрали чинності зміни до Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України, затвердженої наказом ДСА України від 20 серпня 2019 року №814 (далі — Інструкція). Останні зміни до Інструкції внесено Наказом ДСА від 24 грудня 2019 року №1196 «Про внесення змін до Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України». Про це інформує прес-служба 8ААС.

З метою належного застосування Інструкції, у Восьмому ААС відбулася низка робочих нарад щодо проблемних питань нової Інструкції. Зокрема, керівник апарату суду Сергій Пашковський провів робочі наради з керівниками структурних підрозділів апарату суду стосовно новел ведення діловодства відповідно до вимог Інструкції.

Серед іншого, предметом обговорення були питання:

- особливостей реєстрації та створення вхідних, вихідних та внутрішніх документів;

- необхідності прийняття додаткових внутрішніх організаційно-розпорядчих актів, які регламентують порядок організації документообігу в суді;

- особливостей проходження документів, отриманих від учасників судового процесу безпосередньо під час судового засідання;

- особливостей формування та оформлення судових справ;

- особливостей виготовлення та засвідчення копій судових рішень тощо.

9 січня 2020 року голова Восьмого ААС Олег Заверуха провів робочу нараду із заступниками голови суду та керівником апарату суду. Під час наради керівник апарату суду Сергій Пашковський доповів про проблемні питання, які виникають у процесі застосування Інструкції, та окреслив перелік заходів, спрямованих на запровадження нових положень Інструкції.

За наслідками робочої наради голова суду доручив керівнику апарату суду оперативно провести навчання для працівників апарату суду щодо застосування Інструкції та забезпечити контроль за дотриманням її вимог.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що з’явився оновлений текст Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чому право скаржитися до Верховного Суду слід обмежити: позиція представника Президента в КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Алименко
    Владимир Алименко
    судья Шестого апелляционного административного суда