Активісти при спробах зірвати судове засідання викликали поліцію до Третього апеляційного адмінсуду

12:04, 14 февраля 2020
Це вже не перша спроба активістів блокувати зали судового засідання ТААС.
Активісти при спробах зірвати судове засідання викликали поліцію до Третього апеляційного адмінсуду

Представники ГО «Багнет нації», які неодноразово зривали судові засідання в Третьому апеляційному адміністративному суді, блокували зали судового засідання та силою намагалися до них потрапити, знову намагалися зірвати роботу Третього апеляційного адміністративного суду. Про це повідомляє прес-служба ТААС.

Під час розгляду справи за апеляційною скаргою громадян П. та С. на ухвалу суду першої інстанції щодо визнання протиправним та нечинним рішення Дніпровської міської ради про припинення діяльності районних у місті Дніпрі рад та їх виконавчих органів, представники позивачів (громадян П. та С.), вони ж і є представники ГО «Багнет нації», заявили відвід суддям. Аргументували вони його тим, що представники невпевнені в об’єктивності та неупередженості суддів, а також тим, що начебто порушуються їх права. Надати обґрунтоване пояснення того,  в чому саме відбувається порушення, представники позивача – Акулов та Філіпенко не змогли.

У відповідь вони почали кричати про протиправне утворення Третього апеляційного адміністративного суду, незаконне здійснення правосуддя суддями ТААС та про те, що державна влада не наділила суд законними правами здійснювати правосуддя.

Колегія суддів порадившись на місці вирішила, що відвід колегії є необґрунтованим та відмовила у його задоволенні. Після цього колегія суддів Третього апеляційного адміністративного суду продовжила розгляд справи. В процесі розгляду справи представники позивачів викликали поліцію та заявляли про начебто порушення їхніх конституційних прав. Вислухавши сторони по справі судді вирішили: апеляційну скаргу громадян П. та С. задовольнити, а ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 8 жовтня 2019 року скасувати, справу направити до суду першої інстанції для продовження розгляду справи по суті.

Проте представників позивачів таке рішення, хоча й було винесено на їх користь, не задовольнило. Залишити залу судового засідання, після завершення розгляду справи, вони відмовилися та пояснили це тим, що це місце злочину і вони чекають поліцію.

Своїми діями представники позивача, які також є активістами громадської організації, порушили нормальну роботу ТААС та проявили неповагу до суду та колегії суддів Третього апеляційного адміністративного суду.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що активіст проник в нарадчу кімнату суддів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему из Реестра исчезают судебные решения и зачем нужен платный доступ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Валентин Мороз
  Валентин Мороз
  судья Центрального апелляционного хозяйственного суда
 • Борис Плотницкий
  Борис Плотницкий
  председатель Западного апелляционного хозяйственного суда
 • Виталий Щавинский
  Виталий Щавинский
  заместитель председателя Киевского окружного административного суда