Як працюватиме Вища рада правосуддя під час карантину

17:47, 18 марта 2020
ВРП переводить працівників на дистанційну роботу.
Як працюватиме Вища рада правосуддя під час карантину
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (з подальшими змінами), відповідно до розпорядження Голови Вищої ради правосуддя від 13 березня 2020 року № 11/0/2-20 «Про додаткові заходи із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19», керівник секретаріату Вищої ради правосуддя Пушкар С.І. ухвалив розпорядження від 17 березня 2020 року № 12/0/2-20 «Про заходи секретаріату Вищої ради правосуддя під час дії установленого на території України карантину». Про це йдеться на офіційному сайті ВРП.

«Згідно з документом, керівникам структурних підрозділів секретаріату ВРП рекомендовано організувати роботу очолюваних структурних підрозділів з максимальним переведенням працівників на дистанційну (надомну) роботу.

Всім працівникам секретаріату Вищої ради правосуддя рекомендовано за наявності найменших ознак захворювання вжити заходів щодо самоізоляції та невідкладно повідомити про свій стан здоров’я відповідну установу охорони здоров’я і свого безпосереднього керівника.

ВРП обмежила доступ до приміщень Вищої ради правосуддя відвідувачів, окрім служби невідкладної медичної допомоги, фельд’єгерської служби та працівників служб з обслуговування систем і мереж Вищої ради правосуддя (у невідкладних випадках).

Особи, які протягом робочого дня контактують із відвідувачами Вищої ради правосуддя, вхідною документацією та значною кількістю працівників, забезпечені спеціальними  засобами індивідуального захисту.

Вхід до приміщення адміністративної будівлі Вищої ради правосуддя будь-яких осіб з явними ознаками гострої респіраторної хвороби заборонено.

Працівники, які виконують функції охорони адміністративної будівлі Вищої ради правосуддя, забезпечені електронним приладом безконтактного вимірювання температури тіла.

На вході до адміністративної будівлі Вищої ради правосуддя усі проходять контрольне вимірювання температури тіла.

Крім того, з розумною періодичністю протягом кожного робочого дня проводиться контрольне вимірювання температури тіла працівників секретаріату, які перебувають в адміністративній будівлі Вищої ради правосуддя.

Також забезпечено щоденне кварцування службових і технічних приміщень Вищої ради правосуддя; щоденне вологе прибирання поверхонь у приміщеннях, комп’ютерної техніки та телефонних апаратів із додаванням дезінфікуючого розчину, протирання дезінфікуючим розчином ручок вхідних дверей, дверей на сходових клітках, у залі засідань, поручнів на сходових маршах; у доступних для відвідувачів та працівників місцях розміщено засоби для дезінфекції рук.

Працівникам секретаріату ВРП та відвідувачам надано детальну інформацію щодо заходів із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Водночас Вищою радою правосуддя вжито всіх заходів для сталої та безпечної роботи ВРП, здійснюється щоденний контроль за їх виконанням», — йдеться у заяві.

Раніше «Судово-юридична газета» розповідала, як працює судова система України в умовах карантину.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ужесточение уголовной ответственности: как на практике наказывают за преступления в военное время
Ужесточение уголовной ответственности: как на практике наказывают за преступления в военное время
Сегодня день рождения празднуют
  • Олег Мельник
    Олег Мельник
    голова Північно-Західного апеляційного господарського суду
  • Оксана Ул’яновська
    Оксана Ул’яновська
    суддя Святошинського районного суду міста Києва