Антикорупційна стратегія: ВРП ініціювала обговорення проєкту серед суддівської спільноти

15:48, 29 июля 2020
31 липня відбудеться обговорення суддівською спільнотою проєкту Антикорупційної стратегії на 2020 – 2024 роки НАЗК.
Антикорупційна стратегія: ВРП ініціювала обговорення проєкту серед суддівської спільноти

31 липня 2020 року о 10:00 відбудеться обговорення суддівською спільнотою проєкту Антикорупційної стратегії на 2020 – 2024 роки, розробленого Національним агентством з питань запобігання корупції. У заході, організованому Вищою радою правосуддя в режимі відеоконференції, візьмуть участь судді Верховного Суду, Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів, апеляційних та місцевих судів, представники Ради суддів України, Національної школи суддів України, суддівських асоціацій, а також голова Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це повідомляє пресцентр ВРП.

Метою обговорення є вироблення консолідованої позиції органів та установ системи правосуддя щодо вказаної стратегії.

Як повідомлялося, Вища рада правосуддя визнала проєкт Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки таким, що не відповідає вимогам нормотворчої техніки, має декларативний характер, містить суперечливі твердження та непідтверджені положення. Згідно з попередньою позицією Вищої ради правосуддя щодо проєкту Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки документ розроблений всупереч імперативним приписам законодавства, не може створювати основу для подальшого розвитку антикорупційного законодавства та потребує доопрацювання.

Зазначається, що ВРП ініціювала обговорення проєкту серед суддівської та професійної спільноти і звернулася до голів судів та суддівських асоціацій із проханням, розглянувши його в частині розділу «Справедливий суд», надати свої зауваження і пропозиції до нього. До ВРП надійшло понад 115 листів з висновками щодо проєкту Антикорупційної стратегії.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла про позицію Асоціації суддів господарських судів щодо Антикорупційної стратегії. 

Також ми писали про позицію ВРП та позицію РСУ

Додамо, збалансована та малоефективна діяльність таких антикорупційних інституцій як НАЗК, НАБУ, САП, ДБР, АРМА не виправдовує створення ще однієї, шостої, інституції – Комісії з питань доброчесності. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як на Комітеті з питань правової політики обговорювали судову реформу Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Оксана Мазурок
  Оксана Мазурок
  судья Хмельницкого горрайсуда Хмельницкой области
 • Роман Борисюк
  Роман Борисюк
  заместитель председателя Житомирского апелляционного суда
 • Анна Шевченко
  Анна Шевченко
  судья Киевского окружного административного суда
 • Лариса Марьенко
  Лариса Марьенко
  судья Харьковского окружного административного суда
загрузка...