ССО взяла під охорону одразу чотири установи Феміди

15:58, 12 октября 2020
Суди на Донеччині, Дніпропетровщині, Прикарпатті та Слобожанщині відтепер охороняються Службою судової охорони.
ССО взяла під охорону одразу чотири установи Феміди
sso.court.gov.ua

У понеділок, 12 жовтня, одразу чотири установи системи правосуддя держави перейшли під охорону Служби судової охорони, передає офіційний сайт ССО.

На Донеччині сімнадцятим об’єктом судової влади, який відтепер охороняється Службою судової охорони, став Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області.

Через значне погіршення епідеміологічної ситуації в Донецькій області, пов’язаної з пандемією коронавірусної хвороби, взяття судової установи під охорону відбулося без зайвих урочистостей і з дотриманням усіх карантинних правил.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур провів інструктаж для співробітників Служби, які заступили на охорону Костянтинівського міськрайонного суду, і нагадав їм про важливість ввічливого ставлення до працівників та відвідувачів суду, основні заходи безпеки в разі надзвичайних ситуацій, необхідність дотримання санітарних норм та карантинних обмежень тощо.

Судові охоронці Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області вперше заступили на охорону Криничанського районного суду.

Співробітників Служби, які відсьогодні забезпечуватимуть охорону та безпеку цієї судової установи, колективові суду особисто представив начальник Територіального управління Служби у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Сергій Швачка. Голова Криничанського районного суду Дніпропетровської області Вікторія Лісняк звернулася до охоронців Феміди з привітальним словом і побажала їм наснаги та успіхів під час несення служби.

У Харківській області під охорону Служби перейшов Дергачівський районний суд.

Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони (зі служби) полковник Служби судової охорони Петро Аленін представив суддям і працівникам апарату суду своїх підлеглих, які здійснюватимуть охорону та підтримуватимуть громадський порядок в установі. Водночас голова Дергачівського районного суду Олександр Жорняк зазначив, що судді і працівники апарату суду готові до нового етапу співпраці зі Службою судової охорони, та побажав судовим охоронцям успішної служби.

Ця судова установа стала двадцять першим об’єктом правосуддя Слобожанщини, що відтепер охороняється Службою.

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області також прийняли під охорону ще один суд – Болехівський міський суд.

У церемонії взяття під охорону вже сімнадцятої установи судової влади на Прикарпатті взяли участь начальник Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області полковник Служби судової охорони Андрій Маланій та голова суду Болехівського міського суду Івано-Франківської області Ольга Головенко.

Подія відбулася з дотриманням усіх карантинних вимог щодо запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19.

За доброю традицією Служби, жіночим колективам прийнятих під охорону судових установ подарували квіти.

До слова, під охороною Служби судової охорони вже перебувають 390 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає понад 1150 судових охоронців.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ССО взяла під охорону Херсонський апеляційний суд.

Також взято під охорону Московський районний суд Харкова

Додамо, що співробітники Служби судової охорони почали використовувати бодікамери.

ССО взяла під охорону ще один суд на Дніпропетровщині.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Яким транспортом користуються депутати та чи підтримують збільшення вартості проїзду у столиці
Яким транспортом користуються депутати та чи підтримують збільшення вартості проїзду у столиці
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Олександра Вітушинська
  Олександра Вітушинська
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Костянтин Пільков
  Костянтин Пільков
  суддя Великої Палати Верховного Суду
 • Любов Коваль
  Любов Коваль
  суддя Центрального апеляційного господарського суду
 • Андрій Леонтович
  Андрій Леонтович
  суддя Київського окружного адміністративного суду
загрузка...