Повернути суддів у відставці: як у НААУ запропонували вирішити проблему з кадрами в судах

16:05, 24 ноября 2020
Лідія Ізовітова запропонувала розглянути питання про можливість тимчасового повернення суддів із відставки з відповідними для них преференціями.
Повернути суддів у відставці: як у НААУ запропонували вирішити проблему з кадрами в судах

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова вважає, що проблеми кадрового дефіциту і нестачі досвідчених суддів можна вирішити, якщо запропонувати суддям у відставці можливості повернутися до здійснення правосуддя. Про це вона заявила під час національної дискусії «Доступ до правосуддя: реалії та перспективи», передає пресслужба НААУ.

 «Вони усі нещодавно пройшли кваліфікаційне оцінювання. Їм потрібно гарантувати залишення того ж розміру суддівської винагороди, яку їм нарахували при звільненні. Ми зможемо реально і дуже швидко наповнити наші суди професійними та досвідченими суддями до часу удосконалення законодавства по створенню і діяльності ВККСУ», - сказала голова НААУ.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що у Києві відбулося перше фахове обговорення національної дискусії «Доступ до правосуддя: реалії та перспективи». Ініціатором такого обговорення виступила Вища рада правосуддя, а участь в ньому взяли майже 50 представників органів та установ системи правосуддя, судді, адвокати, міжнародні та національні експерти, науковці, члени провідних громадських організацій та асоціацій, представники виконавчої та законодавчої гілок влади, правники, які відповідають за прийняття рішень у судовій владі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нова карта судів України: що стане з місцевими судами та що чекає громадян, суддів та апарати
Нова карта судів України: що стане з місцевими судами та що чекає громадян, суддів та апарати
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Іванна Іванюк
  Іванна Іванюк
  суддя Залізничного районного суду м. Львова
 • Олена Висоцька
  Олена Висоцька
  заступник Міністра юстиції України
 • В'ячеслав Хохуляк
  В'ячеслав Хохуляк
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
загрузка...