Антикорсуд продовжив строк дії обов’язків, покладених на одеського бізнесмена

11:20, 26 ноября 2020
За версією слідства, підозрюваний причетний до злочинів, пов’язаних з розмитненням імпортованих в Україну товарів за заниженими цінами.
Антикорсуд продовжив строк дії обов’язків, покладених на одеського бізнесмена

У середу, 25 листопада, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання прокурора САП та продовжив одеському бізнесмену строк дії покладених на нього обов’язків. Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Зокрема, підозрюваний зобов’язаний: прибувати до детектива, в провадженні якого перебуватиме кримінальне провадження, прокурора або суду за першим викликом; не відлучатися за межі території України без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування із будь-якими особами щодо обставин, викладених у письмовому повідомленні про підозру у цьому кримінальному провадженні, крім своїх захисників, детективів, прокурорів, слідчого судді (суду); здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Строк дії ухвали – до 25 січня 2021 року включно.

Нагадаємо, одеський бізнесмен підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364 КК України. За версією слідства, підозрюваний причетний до злочинів, пов’язаних з розмитненням імпортованих в Україну товарів за заниженими цінами.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Антикорсуд взяв під варту підозрюваного у справі про завдання збитків порту «Південний».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
загрузка...