Олександр Тупицький просить Зеленського притягнути до відповідальності винних у його недопуску до КСУ: текст звернення

17:40, 21 января 2021
Голова КСУ звернувся до Президента: подробиці.
Олександр Тупицький просить Зеленського притягнути до відповідальності винних у його недопуску до КСУ: текст звернення

Голова КСУ Олександр Тупицький відреагував на останні події щодо його недопуску до приміщення Суду співробітниками Управління державної охорони. При цьому минулого тижня УДО надало офіційну відповідь, що жодних розпоряджень щодо недопуску Голови КСУ на територію Суду до них не надходило.

Сьогодні ж на сайті КСУ була опублікована офіційна заява Олександра Тупицького до Президента.

Голова КСУ, зокрема, просить розблокувати роботу КСУ та усунути протиправно створені працівниками УДО перешкоди для виконання суддями КСУ своїх повноважень.

Крім того, Олександр Тупицький закликав Президента притягнути до відповідальності (зокрема, звільнити з посад) керівників та інших працівників УДО, причетних до блокування роботи Суду. Він вважає за необхідне негайно скликати засідання РНБО.

Раніше у КСУ вже коментували ситуацію.

«За словами Олександра Тупицького, вказане є черговою спробою протиправного втручання у діяльність Голови Конституційного Суду України, перешкоджанням виконанню ним своїх службових обов’язків, спрямованим на блокування роботи Конституційного Суду України в цілому. Указом Президента України Олександр Тупицький відсторонений від посади судді Конституційного Суду України, адміністративні функції як Голови Суду він має виконувати, оскільки на це його уповноважили судді Конституційного Суду України.

Нездійснення адміністративних функцій Голови Суду призведе до дестабілізації роботи всієї інституції», – йдеться у повідомленні, оприлюдненому на офіційному сайті КСУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Иващук
    Владимир Иващук
    судья Ровненского апелляционного суда
загрузка...