Двох суддів у відставці нагороджено відзнаками Вищої ради правосуддя

16:40, 13 апреля 2021
ВРП вирішила нагородити двох суддів у відставці нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя».
Двох суддів у відставці нагороджено відзнаками Вищої ради правосуддя

За значний особистий внесок у діяльність і розвиток судової влади України, втілення принципів верховенства права та захист прав, свобод, законних інтересів людини і громадянина та з нагоди 65-річчя від дня народження Вища рада правосуддя вирішила нагородити двох суддів у відставці нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя». Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Нагороди отримали судді Апеляційного суду Одеської області у відставці Бритков Сергій Іванович та Берназ Віктор Андрійович

Відомо, що Сергій Бритков із квітня 1986 року по лютий 1993 року працював на посаді народного судді Жовтневого районного народного суду міста Одеси, із грудня 1998 року по грудень 2016 року –  суддею Апеляційного суду Одеської області. Має стаж роботи на посаді судді понад 24 роки. Рішенням Вищої ради юстиції у грудні 2016 року звільнений з посади судді у відставку.

А Віктор Берназ із червня 1986 року по вересень 1986 року виконував обов’язки народного судді Білгород-Дністровського міського народного суду Одеської області, з вересня 1986 року по березень 2002 року обіймав посаду судді Білгород-Дністровського міського суду Одеської області, з березня 2002 року по листопад 2015 року працював суддею Апеляційного суду Одеської області. Має стаж роботи на посаді судді понад 28 років. Постановою Верховної Ради України у листопаді 2015 року звільнений з посади судді у відставку.

Також «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВРП звільнила у відставку трьох суддів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Валентина Щепоткіна
    Валентина Щепоткіна
    заступник голови Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду
загрузка...