Оскарження конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП: ОАСК залучив третіх осіб у справі

11:30, 24 июня 2021
Позивач оскаржує Порядок роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП.
Оскарження конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП: ОАСК залучив третіх осіб у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалою від 14 червня 2021 року відкрив провадження у справі за позовом Олександра Карєєва до Конкурсної комісії з проведення відкритого конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. Деталі повідомили у пресслужбі ОАСК.

Позивач оскаржує Порядок роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП, затверджений рішенням конкурсної комісії від 20.01.2021 № 3, та просить суд стягнути моральну шкоду.

Ухвалою від 24 червня 2021 року ОАСК залучив Генерального прокурора Ірину Венедіктову, САП, голову Конкурсної комісії Катерину Коваль та секретаря Конкурсної комісії Олену Бусол в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.

Окружний адміністративний суд міста Києва звертає увагу осіб, які вважають, що рішення у вказаній справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов’язки, на те що, відповідно до частин другої та четвертої статті 49 Кодексу адміністративного судочинства України, такі особи можуть звернутися до суду з відповідною заявою про залучення до участі у справі третьою  особою, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача або відповідача, з обов’язковим зазначенням підстав залучення.

Така заява, з урахуванням того, що справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, має бути подана до канцелярії ОАСК до 16 серпня 2021 включно.

За результатами розгляду заяв, враховуючи наведені у них підстави, суд постановляє відповідну ухвалу про залучення до участі у справі третьою  особою, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору або про відмову у залученні.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що мобільний оператор позивається до НКРЗІ щодо скасування припису про порушення законодавства під час надання платних контент-послуг. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
Главное за день
загрузка...