Фасад приміщення ДСА оздоблено мініскульптурою

16:20, 25 ноября 2021
Мініатюрна скульптура присвячена Миколі Бунге.
Фасад приміщення ДСА оздоблено мініскульптурою
Джерело фото: ДСА

На фасаді приміщення Державної судової адміністрації України, що знаходиться за адресою: Липська, 18/5, встановлено мініатюрну скульптуру, присвячену Миколі Бунге. Про це повідомляє офіційний сайт ДСА.

«Мініскульптура «Микола Бунге» є однією з п‘яти скульптурок, присвячених меценатам, та 31-ю мініатюрою, встановленою туристичним проектом «Шукай! Історія Києва в бронзових мініскульптурах».

Кожна із встановлених скульптур має табличку з QR-кодом, за допомогою якого можна дізнатися про зображення скульптури, прочитати історичну довідку. Інформація доступна українською та англійською мовами. Мініскульптури внесені до екскурсійних маршрутів та інтерактивних екскурсійних карт.

Оскільки будинок на Липській 18/5 є пам‘яткою історії, містобудування та архітектури місцевого значення – «Будинок міського початкового училища ім. М. Бунге», охоронний номер № 421-Кв, то відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини» проведення будь-яких робіт потребує погодження із відповідним органом охорони культурної спадщини.

Мініскульптуру встановлено туристичним проектом «Шукай!» Історія Києва в бронзових мініскульптурах» за згоди ДСА України та за погодженням Департаменту культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала про те, якою буде нова будівля ВАКС: обрано переможця конкурсу.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua, на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Калараш
  Андрій Калараш
  суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду
 • Дмитро Мальцев
  Дмитро Мальцев
  заступник голови Шевченківського районного суду міста Києва
 • Любов Хилько
  Любов Хилько
  заступник голови Кіровоградського окружного адміністративного суду
загрузка...