Українка у суді захистила своє право на володіння зброєю

15:49, 15 июня 2022
Суд визнав протиправним та скасував висновок про анулювання дозволу на право володіння мисливською гладкоствольною зброєю.
Українка у суді захистила своє право на володіння зброєю
Джерело фото: galinfo.com.ua

Івано-Франківський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував висновок про анулювання дозволу на право володіння мисливською гладкоствольною зброєю.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Зазначається, що у рішенні суду вказано, що фактичною підставою для анулювання дозволу на право володіння зброєю слугували правопорушення, вчинені чоловіком та сином позивача.

«Однак, суд звертає увагу, що відповідачем не надано жодних доказів на підтвердження факту порушення громадського порядку саме позивачем чи наявності обставин, які могли б слугувати підставою для анулювання дозволу», - зазначається у рішенні.

Також «Судово-юридична газета» писала, що опитування про зброю для українців завершено: 59% вважають, що зброю можна вільно носити в громадських місцях.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Зеленский: Россия может спровоцировать самую большую в истории радиационную аварию
Зеленский: Россия может спровоцировать самую большую в истории радиационную аварию
Сегодня день рождения празднуют
  • Людмила Гізатуліна
    Людмила Гізатуліна
    заступник голови Державної судової адміністрації України у 2014-2022 рр.
загрузка...