Список уволенных судей апелляционых судов Украины

17:45, 8 сентября 2016
Верховная Рада проголосовала за отставку 233 судей апелляционных судов Украины.
Список уволенных судей апелляционых судов Украины

Верховная Рада проголосовала за отставку 233 судей апелляционных судов Украины.

Об этом идет речь в постановлениях №4697-2, №4697-3, №4697-4, №4697-5.

Напомним, всего на рассмотрении Верховной Рады сегодня, 8 сентября 2016 года, находились около 500 судей.

Все они получили одобрение на отставку от народных депутатов. Так, в частности, парламент отправил в отставку семь судей Верховного Суда и более 50 судей высших специализированных судов.

Апеляційного суду Волинської області

Бешту Григорія Борисовича,

Лозовського Анатолія Олександровича,

Міліщука Сергія Леонідовича,

Мудренко Людмилу Іванівну,

Польового Миколу Івановича,

Силку Галину Іванівну,

Фідрю Олександра Миколайовича,

Хомицького Анатолія Миколайовича;

Апеляційного суду Дніпропетровської області

Алькову Світлану Миколаївну,

Братіщеву Людмилу Анатоліївну,

Власкіна Валерія Миколайовича,

Волошина Миколу Петровича,

Гайдук Віру Іванівну,

Грищенко Наталю Миколаївну,

Дрибаса Леоніда Івановича,

Зайцева Василя Вікторовича,

Кислого Миколу Миколайовича,

Козлова Сергія Петровича,

Косенка Леоніда Миколайовича,

Котушенко Світлану Пилипівну,

Кочкову Наталію Олексіївну,

Лисичну Наталію Михайлівну,

Ляховську Ірину Євгеніївну,

Міхеєву Вікторію Юріївну,

Ремеза Валентина Анатолійовича,

Романюк Марину Марківну,

Рудь Валентину Вікторівну,

Свідерську Тетяну Анатоліївну,

Соколан Наталію Олександрівну,

Сербіна Валентина Віталійовича,

Семопядного Валерія Олексійовича,

Тарабана Євгена Олексійовича,

Черненкову Людмилу Андріївну,

Чернусь Катерину Петрівну;

Апеляційного суду Донецької області

Лоленко Аллу Володимирівну,

Мішина Миколу Івановича;

Апеляційного суду Житомирської області:

Андрушкевича Сергія Зіновійовича,

Заполовського Володимира Йосиповича,

Заліщука Миколу Сергійовича,

Зарицьку Галину Василівну,

Матюшенка Ігоря Володимировича,

Мельничук Надію Миколаївну,

Михайловського Віктора Івановича,

Ткача Степана Опанасовича;

Апеляційного суду Закарпатської області

Дроботю Віталія Васильовича;                          

Апеляційного суду Запорізької області:

Абрамова Валерія Іннокентійовича,

Алейнікова Григорія Івановича,

Бочарникова Сергія Олеговича,

Жечеву Наталію Іванівну,

Імберову Галину Петрівну,

Каракушу Катерину Вікторівну,

Краснокутську Олену Михайлівну,

Озарянську Лідію Опанасівну,

Панкеєва Олександра Вікторовича,

Прямілову Наталію Станіславівну,

Сапун Олену Анатоліївну,

Симонця Олександра Івановича,

Старовойт Ірину Пилипівну,

Стрелець Ларису Григорівну,

Татарінову Аллу Іванівну,

Шпоньку Володимира Павловича,

Яцуна Сергія Борисовича;

Апеляційного суду Івано-Франківської області

Вакарук Віру Михайлівну,

Кавацюка Миколу Федоровича,

Кривобокову Наталію Михайлівну,

Меленко Оксану Євгенівну,

Ткачук Ніну Володимирівну;

Апеляційного суду Київської області:

Поліщука Михайла Анатолійовича;

Апеляційного суду Кіровоградської області:

Белінську Ірину Миколаївну,

Бубличенко Валентину Петрівну,

Деревінського Сергія Миколайовича,

Кривохижу Віру Іванівну,

Лещенка Романа Миколайовича,

Сукач Тетяну Олександрівну;

апеляційного суду Луганської області:

Украінцеву Людмилу Дмитрівну;

Апеляційного суду Львівської області:

Бакуса Володимира Ярославовича,

Бермеса Ігоря Володимировича,

Богонюка Миколу Ярославовича,

Вовка Анатолія Степановича,

Волинця Михайла Михайловича,

Гірник Тетяну Анатоліївну,

Гриновця Богдана Михайловича,

Зверхановську Лідію Дмитрівну,

Кабаля Ігоря Івановича,

Кобзаря Володимира Мар'яновича,

Мікуш Юлію Романівну,

Михайлишин Галину Ярославівну,

Монастирецького Дмитра Івановича,

Олексієнко Марію Юліанівну,

Пайонкевича Тадея Тадейовича,

Павлишина Олега Федоровича,

Пешкова Марка Івановича,

Тенюха Василя Петровича,

Федоришина Анатолія Васильовича,

Штефаніцу Юрія Георгійовича,

Яременка Олександра Дмитровича;

Апеляційного суду Миколаївської області

Дзюбу Федора Семеновича,

Івченко Олену Михайлівну,

Квашу Сергія Володимировича,

Маляренко Ірину Борисівну,

Мурлигіну Олену Яківну,

Олещук Тетяну Львівну,

Пісного Ігоря Миколайовича,

Пустовара Михайла Леонідовича,

Семенчука Олександра Васильовича,

Хоміка Івана Михайловича,

Шолох Зою Леонідівну,

Царюка Володимира Володимировича,

Чернявського Анатолія Станіславовича;

Апеляційного суду Одеської області

Ісаєву Надію Володимирівну,

Тарівєрдієва Тарівєрді Авчихановича;

Апеляційного суду Полтавської області

Буленка Олександра Олексійовича,

Бурду Катерину Іванівну,

Винниченка Юрія Михайловича,

Голубенко Наталію Володимирівну,

Давиденка Едуарда Володимировича,

Денисенко Лілію Миколаївну,

Карнауха Петра Миколайовича,

Кожевнікова Олександра Володимировича,

Куліша Віктора Миколайовича,

Ландаря Олексія Васильовича,

Лісіченко Ларису Миколаївну,

Чічіля Володимира Анатолійовича;

Апеляційного суду Рівненської області

Буцяка Зеновія Івановича,

Демянчук Світлану Василівну,

Ковалевича Станіслава Павловича,

Малько Ольгу Сергіївну,

Міщенко Ольгу Андрониківну,

Собіну Івана Михайловича;

Апеляційного суду Сумської області

Гагіна Миколу Вікторовича,

Забару Ігоря Кліментійовича,

Пархоменко Ольгу Михайлівну;

Апеляційного суду Харківської області

Виноградову Олену Павлівну,

Григорова Павла Олександровича,

Зазулинську Тетяну Петрівну,

Зубкова Леоніда Яковича,

Мікуліна Миколу Івановича,

Остапчика Сергія Васильовича,

Пашнєва Григорія Григоровича,

Снігерьову Раїсу Іванівну,

Устименко Валентину Євгенівну,

Шляхова Миколу Ілліча;

Апеляційного суду Херсонської області

Бугрименка Володимира Григоровича,

Буженко Наталю Вікторівну,

Вороненко Тетяну Володимирівну,

Грушицького Андрія Андрійовича,

Іванову Ірину Петрівну,

Капітан Ірину Анатоліївну,

Ковальову Наталію Миколаївну,

Лісову Галину Євменівну,

Раєнка Валентина Івановича,

Ришкову Наталію Миколаївну,

Черству Єлизавету Олександрівну,

Чиркову Катерину Григорівну,

Шевцову Валентину Григоріївну;

Апеляційного суду Хмельницької області

Баса Олексія Григоровича,

Варвус Юлію Дем'янівну,

Ващенка Сергія Євгенійовича,

Вітюка Володимира Жановича,

Власенка Олександра Васильовича,

Дуфнік Людмилу Михайлівну,

Заїку Віктора Миколайовича,

Задворного Олександра Леонідовича,

Ковтуна Віктора Панасовича,

Кізюн Ольгу Юріївну,

Козачка Сергія Віталійовича,

Курдзіля Віталія Йосиповича,

Латюка Петра Яковича,

Матковську Любов Олексіївну,

Переверзєву Нілу Іванівну,

Фанду Володимира Петровича,

Цугеля Ігоря Миколайовича,

Шершуна Віктора Володимировича;

Апеляційного суду Черкаської області

Охріменко Наталію Іванівну,

Пальонного Володимира Сергійовича,

Попельнюха Руслана Олексійовича,

Швидкого Дмитра Миколайовича;

Апеляційного суду Чернівецької області

Бреславського Олександра Григоровича,

Винту Юрія Михайловича,

Горецьку Світлану Олексіївну,

Косована Трояна Трояновича,

Кузняка Віталія Опанасовича,

Савчук Марію Володимирівну,

Апеляційного суду Чернігівської області

Лазоренка Миколу Івановича,

Литвиненко Ірину Василівну,

Мельниченка Юрія Володимировича,

Навозенко Людмилу Степанівну,

Рудомьотову Світлану Георгіївну,

Хромець Надію Степанівну,

Щербакова Олександра Сергійовича,

Апеляційного суду Вінницької області

Сілакова Сергія Миколайовича;

Апеляційного суду Волинської області

Завидовську-Марчук Оксану Григорівну;

Апеляційного суду Львівської області

Мусіну Тетяну Григорівну;

Апеляційного суду Миколаївської області

Буренкову Катерину Олександрівну;

апеляційного суду Харківської області:

Бобровського Валерія Васильовича,

Гальянову Ірину Григорівну,

Задніпровського Олега Олексійовича,

Кірсанову Лідію Іванівну,

Шевченко Вікторію Валентинівну,

Цілюрика Віктора Петровича;

Апеляційного суду Волинської області

Антонюк Катерину Іванівну;

Апеляційного суду Київської області

Антоненко Валентину Іванівну,

Воробйову Наталію Семенівну,

Даценко Любов Михайлівну,

Загоруйка Віталія Володимировича,

Касьяненко Лілію Іванівну,

Костенко Інну Володимирівну,

Лащенка Віктора Діодоровича,

Левчука Олега Дмитровича,

Матюшка Миколу Павловича,

Нагорного Анатолія Миколайовича;

Апеляційного суду Луганської області

Борисова Євгена Анатолійовича,

Заіку Валерія Вячеславовича,

Крангу Ларису Степанівну,

Курліщук Надію Євгеніївну,

Усманову Світлану Семенівну;

Апеляційного суду Одеської області

Коваля Василя Георгійовича,

Ступакова Олександра Анатолійовича;

апеляційного суду Харківської області

Макарова Геннадія Олександровича;

Апеляційного суду Черкаської області

Трюхана Григорія Михайловича;

 Апеляційного суду Чернігівської області

Миронцова Віктора Миколайовича;

Апеляційного суду міста Києва

Барановську Людмилу Василівну,

Бовтрук Валентину Миколаївну,

Верховець Тетяну Михайлівну,

Кабанченко Олену Антонівну,

Корнієнко Тетяну Юріївну,

Одинця Валерія Михайловича,

Побірченко Тетяну Ігорівну,

Шиманського Василя Йосиповича;

Боголюбську Людмилу Борисівну,

Качана Віктора Яковича,

Стрижко Світлану Іванівну,

Осіпову Людмилу Олександрівну.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Как пользоваться электронным судом: инструкция и проблемные вопросы
Сегодня день рождения празднуют
  • Олег Басай
    Олег Басай
    председатель Киевского окружного административного суда
  • Ирина Гуменюк
    Ирина Гуменюк
    заместитель руководителя аппарата Высшего хозяйственного суда Украины