Спори у банківській сфері: огляд правових позицій Верховного Суду

14:50, 8 февраля 2019
КГС ВС підготував систематизований огляд практики суду у справах, пов’язаних з банківським законодавством.
Спори у банківській сфері: огляд правових позицій Верховного Суду

У Касаційному господарському суді в складі Верховного Суду підготували систематизований огляд судової практики КГС ВС у спорах, пов’язаних із застосуванням банківського законодавства. На своїй сторінці у Facebook матеріал оприлюднила суддя Верховного Суду Ганна Вронська.

Суддя опублікувала презентацію зі стислим викладом правових позицій КГС ВС у банківських спорах. У презентації також наводяться останні зміни до Закону «Про іпотеку» та Цивільного кодексу.

З повним текстом огляду постанов Верховного Суду у банківських справах можна ознайомитись за посиланням.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що КГС ВС роз’яснив, у яких випадках неможливе виконання арбітражного застереженняСуд розглянув позов до компанії «Енергоатом» і дійшов висновку, що позовні вимоги в цій справі не охоплюються умовами арбітражного застереження, оскільки спір, пов’язаний з порушенням контракту, було вичерпано.

Також ми повідомляли, що КГС ВС висловився щодо представництва прокурором інтересів держави в особі державного концерну оборонно-промислового комплексу. Верховний Суд вирішив, що, відкриваючи провадження в інтересах держконцерну, прокурор тим самим діяв в інтересах держави.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Податкові спори: погляд з Польщі
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова