Вибухи складів під Ічнею: з'явилися подробиці у справі

07:25, 19 марта 2019
Триває розслідування за статтями «диверсія» і «недбале ставлення до військової служби».
Вибухи складів під Ічнею: з'явилися подробиці у справі

З'явилися подробиці у справі про вибухи на складі боєприпасів під Ічнею у Чернігівській області у жовтні 2018 року. Як повідомляє військова прокуратура Чернігівського гарнізону, підозру нікому не оголошували, передає «Радіо Свобода».

У прокуратурі також повідомили, що триває розслідування за статтями «диверсія» і «недбале ставлення до військової служби». «У ході досудового розслідування причину детонації боєприпасів не встановлено, відпрацьовуються основні слідчі версії, триває проведення комплексної пожежно-технічної, вибухо-технічної, судово-хімічної, безпеки життєдіяльності та військової експертизи».

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 9 жовтня вночі надійшло повідомлення про пожежу та вибухи на території 6 арсеналу Міноборони поблизу смт Дружба в Ічнянському районі Чернігівської області.

Після того стало відомо, що у Міноборони заявили про те, що пожежа з подальшим вибухом боєприпасів у Чернігівській області розпочалася після чотирьох зафіксованих вартовими вибухів на території арсеналу.

Пізніше з’явилася інформація, що військові в Чернігівській області, де сталися вибухи, повинні були утилізувати тисячі одиниць непридатних боєприпасів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
загрузка...