Реєстрація ТОВ онлайн: уряд полегшив умови ведення бізнесу

19:32, 27 марта 2019
Товариство з обмеженою відповідальністю тепер можна буде створити онлайн без спеціальних знань.
Реєстрація ТОВ онлайн: уряд полегшив умови ведення бізнесу

Для полегшення умов ведення бізнесу та підвищення позицій України в міжнародному рейтингу Doing Business Мінекономрозвитку розробило спеціальну комплексну постанову, яку 27 березня ухвалив Кабінет міністрів. Про це повідомляє прес-центр Міністерства економрозвитку і торгівлі.

«В ухваленій урядовій постанові, зокрема, визначені норми, що дають змогу засновникам товариств з обмеженою відповідальністю в електронній формі обирати для себе варіанти статуту, а замовникам будівництва — швидше і з меншими витратами для себе реєструвати декларації про готовність будівництва за допомогою електронного кабінету», — зазначив перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов у Facebook.

Крім того, товариство з обмеженою відповідальністю тепер можна буде створити онлайн за пару хвилин без спеціальних знань. Усі необхідні юридичні документи (статут, протоколи) будуть автоматично згенеровані програмою з урахуванням потреб замовника (йому потрібно буде просто відповісти на кілька запитань).

Також буде простіше отримати поштову адресу для об’єктів будівництва (нерухомості), бо вона надаватиметься автоматично до початку будівництва об’єкту разом з містобудівними умовами.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про нові штрафи для бізнесу. Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону №9451 «Про деякі питання застосування фінансових санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки».

Крім того, ми писали, що український бізнес чекають важливі зміни: Верховною Радою ратифіковано Багатосторонню конвенцію про виконання заходів, які стосуються угод про оподаткування, з метою протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кто «обкакался»: Украина или МВФ, и что с судебной реформой – мнение народных депутатов
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Игорь Подобед
  Игорь Подобед
  судья Центрального апелляционного хозяйственного суда
 • Владимир Сторчак
  Владимир Сторчак
  судья Седьмого апелляционного административного суда
 • Андрей Ключник
  Андрей Ключник
  судья Святошинского районного суда Киева
 • Виктор Криворотенко
  Виктор Криворотенко
  и.о. председателя Сумского апелляционного суда
 • Александр Пузанов
  Александр Пузанов
  член Комитета Верховной Рады Украины по вопросам правовой политики
загрузка...