Безкоштовне харчування у закладі дошкільної освіти: суд поновив права дітей

14:35, 9 апреля 2019
Позивач просив визнати протиправною бездіяльність відповідача у питанні забезпечення безкоштовним харчуванням у закладі дошкільної освіти.
Безкоштовне харчування у закладі дошкільної освіти: суд поновив права дітей

Чернігівський окружний адміністративний суд в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін розглянув справу №620/3911/18 за адміністративним позовом заступника керівника Менської місцевої прокуратури в інтересах держави до Миколаївської сільської ради Менського району Чернігівської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії. Про це повідомляє прес-служба судової влади.

Так, заступник керівника Менської місцевої прокуратури в інтересах держави звернувся до суду з адміністративним позовом та просив визнати протиправною бездіяльність відповідача в питанні забезпечення безкоштовним харчуванням у дошкільному навчальному закладі «Колобок» Миколаївської сільської ради Менського району трьох дітей 2013, 2014 та 2016 років народження, які належать до пільгових категорій населення. Позивач просив суд зобов’язати відповідача вчинити дії, спрямовані на забезпечення безкоштовним харчуванням дітей із сім’ї, яка отримує допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Дослідивши матеріали справи, керуючись статтями 227, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вирішив адміністративний позов задовольнити у повному обсязі.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що у Броварах батьки дітей, які ходять до дитячого садочка, скаржаться на дитячий раціон та якість дитячого харчування. Стало відомо, що з бюджету вкрадено 30 мільйонів гривень, які мали піти на харчування.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Юлія Іваненко
  Юлія Іваненко
  суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ
 • Ольга Калашнікова
  Ольга Калашнікова
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Ірина Літвінова
  Ірина Літвінова
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Ольга Рябцева
  Ольга Рябцева
  суддя Господарського суду Київської області
загрузка...