Назвали головні причини скорочення субсидій

07:45, 13 мая 2019
У порівнянні з минулим роком субсидії значно скоротилися.
Назвали головні причини скорочення субсидій

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у січні-березні 2019 року значно скоротилися у порівнянні з попереднім роком. Це пов’язано зі зниженням кількості субсидіантів, а також сприятливими погодними умовами. Про це йдеться у звіті НБУ.

За даними Нацбанку, в I кварталі 2019 року доходи населення продовжували зростати високими темпами. В той же час їх зростання сповільнилося як за рахунок заробітних плат, так і субсидій на оплату послуг ЖКГ.

«Бюджетні видатки на субсидії на оплату послуг ЖКГ скоротилися на 33,6% г/р. З одного боку, відбувалося скорочення кількості субсидіантів (на 41,6% р/р), з іншого боку – падіння обсягів субсидій стримувалося підвищенням тарифів на опалення і гарячу воду», – заявили в НБУ.

Сума субсидій, призначених домогосподарствам, в січні-березні склала 649,1 млн гривень, тоді як у той самий період в 2018 році – 471,1 млн гривень.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко повідомив українцям, що в травні їм перерахують субсидії на новий опалювальний сезон. У цей раз субсидія буде призначена тільки тим сім’ям, у яких станом на травень–червень не буде заборгованості за комунальні послуги.

Річну субсидію будуть розраховувати на основі доходів громадян, отриманих у ІІІ-ІV кварталах 2018 року. При перерахунку субсидій також будуть перевіряти, наскільки інформація, надана одержувачами, відповідає інформації, яка вказана в декларації.

Звертатися за субсидією з новою заявою та декларацією про доходи потрібно буде тим громадянам, у яких змінився склад сім’ї або рівень доходів.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, хто може залишитися без субсидій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суда рассматривает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Пленум Верховного Суда рассматривает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Іванна Іванюк
  Іванна Іванюк
  суддя Залізничного районного суду м. Львова
 • Олена Висоцька
  Олена Висоцька
  заступник Міністра юстиції України
 • В'ячеслав Хохуляк
  В'ячеслав Хохуляк
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
загрузка...