Безсмертний розповів про причини свого звільнення

19:12, 13 августа 2019
Президент звільнив Безсмертного з посади представника України на переговорах у Мінську.
Безсмертний розповів про причини свого звільнення

Роман Безсмертний заявив, що причиною його звільнення від виконання обов’язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи у Мінську стала публічна позиція стосовно тактики дій на лінії розмежування та у контактній групі. Про це він розповів в ефірі "24 каналу".

"Що послужило причиною цього звільнення, тут таємниці немає — це моя публічна позиція, і ця позиція не тільки в питаннях, які озвучено вами стосовно тактики дій, але й тактики на лінії розмежування, тактики дій в переговорній групі", — сказав Безсмертний.

Він зазначив, що у своєму житті контактував з п’ятьма президентами, тому має великий досвід. В останні місяці він "чесно та коректно радив, як краще діяти".

"Починаючи від того, що не можна не проводити військовий парад в умовах війни, його треба проводити, закінчуючи дзвінком, що не треба телефонувати Путіну, а треба діяти, і треба діяти досить різко, послідовно, я не можу зрозуміти позицію, коли Україна... сильна своїм народом, демонструє страх стосовно неорганізованої Росії", — розповів Безсмертний.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про те, що Президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Також ми писали, що Зеленський звільнив з посад заступника та першого заступника голови Державної прикордонної служби України. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як зміниться відповідальність бізнесу за борговими зобов’язаннями
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ирина Борисенко
    Ирина Борисенко
    судья Хозяйственного суда Киева
  • Николай Худык
    Николай Худык
    член Высшего совета правосудия, судья Киевского апелляционного суда