Державна податкова служба посилить контроль за реалізацією побутової техніки

15:25, 10 октября 2019
75% інтернет-магазинів не видають покупцям фіскальних чеків на складну побутову техніку.
Державна податкова служба посилить контроль за реалізацією побутової техніки

Державна податкова служба України посилить контроль за реалізацією побутової техніки, аби захистити права споживачів. Про це 10 жовтня повідомив прес-центр ДПС.

Згідно з даними дослідження Науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз «Тест», 75% інтернет-магазинів не видають покупцям фіскальних чеків на складну побутову техніку.

Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні і продаж яких має здійснюватися із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО), затверджено постановою Кабінету міністрів України від 16 березня 2017 року №231. Органи ДПС в межах компетенції та відповідно до вимог Податкового кодексу України постійно здійснюють контроль за дотриманням суб’єктами господарювання вимог зазначеної постанови.

З моменту введення її в дію (8 травня 2017 року) проведено 4129 перевірок. За їх результатами до суб’єктів господарювання застосовано 38,5 мільйона гривень штрафних (фінансових) санкцій. Завдяки проведеним регіональними підрозділами заходам суб’єктами господарювання додатково зареєстровано та використовується майже 6 тисяч (5 976) РРО.

ДПС вивчить інформацію, викладену в згадуваному дослідженні, і відреагує в межах чинного законодавства.

Також Податкова служба ще раз звертає увагу суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, на необхідність при здійсненні такого продажу безумовного дотримання вимог чинного законодавства в частині застосування РРО.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ДПСУ оновила Довідник типів об’єктів оподаткування.

Крім того, Державна податкова служба України сприятиме правоохоронним органам у розслідуванні корупційних злочинів, скоєних податківцями.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нові реалії судової влади України: як ухвалювали законопроект №1008
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Борис Желик
    Борис Желик
    председатель Хозяйственного суда Черновицкой области