«ЕС», «Батьківщина» і «Голос» зробили спільну заяву напередодні нормандської зустрічі

18:10, 3 декабря 2019
Парламентарі проти федералізації та компромісів щодо територіальної цілісності України.
«ЕС», «Батьківщина» і «Голос» зробили спільну заяву напередодні нормандської зустрічі

Народний депутат Андрій Парубій на засіданні Верховної Ради повідомив про ухвалення спільної заяви «Щодо недопущення порушення національних інтересів України» напередодні зустрічі у нормандському форматі.

Ініціаторами документу стали політичні партії «Європейська солідарність», «Голос» і Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

«Виклики, які стоять перед Україною напередодні нормандської зустрічі, можуть поставити під ризик саму українську державність. Тому ми проголошуємо: ні капітуляції!» — заявив Парубій з трибуни ВР.

Повідомляється, що заяву підписали лідер партії «ЄС» Петро Порошенко, голова «Батьківщини» Юлія Тимошенко та від фракції «Голос» — Святослав Вакарчук.

У документі зазначається, що під час міжнародної зустрічі не має бути жодних компромісів щодо унітарності та федералізації України. Вибори на територіях Луганської і Донецької областей мають пройти після виведення російських військ, роззброєння місцевих угруповань і повернення Україні контролю над територіями. Також наголошується, що жодний компроміс щодо невизнання окупації Криму є неприпустимим.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що депутати планують посилити відповідальність за незаконну торгівлю пальним.

Також Верховна Рада підтримала проект закону про зняття недоторканості з депутатів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реорганізація Національної академії прокуратури та новий порядок підготовки прокурорів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ирина Борисенко
    Ирина Борисенко
    судья Хозяйственного суда Киева
  • Николай Худык
    Николай Худык
    член Высшего совета правосудия, судья Киевского апелляционного суда