Глава МОЗ Ілля Ємець закликав бізнесменів допомогти коштами в боротьбі з коронавірусом

17:25, 17 марта 2020
Зібрані кошти будуть використані для закупівлі засобів індивідуального захисту медпрацівників, а також для придбання діагностичних тестів та медикаментів.
Глава МОЗ Ілля Ємець закликав бізнесменів допомогти коштами в боротьбі з коронавірусом
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець звернувся до українського бізнесу із закликом у максимально стислі терміни надати посильну допомогу для протидії пандемії COVID-19. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Лист щодо цього 16 березня було направлено у Федерацію роботодавців України, Конфедерацію роботодавців України, Українську раду бізнесу, Торгово-промислову палату України, Український союз промисловців і підприємців, Спілку українських підприємців, Європейську бізнес-асоціацію та Американську торгівельну палату в Україні.

«Зібрані кошти будуть зосереджені й використані для координації закупівлі якісних і надійних засобів індивідуального захисту медпрацівників (респіраторів, масок, рукавичок, костюмів і халатів, захисних окулярів), а також для придбання діагностичних тестів, апаратів штучної вентиляції легень, кардіомоніторів, газових аналізаторів, кисневих концентраторів, дезінфікуючих засобів та медикаментів»,  написав Ілля Ємець у листі.

Як підкреслив міністр, залучення соціально відповідального бізнесу до боротьби з коронавірусом – загальносвітова тенденція, підтримана Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). «Зокрема, ВООЗ, спільно з Фондом Організації Об’єднаних Націй та Швейцарським фондом благодійності, створює Фонд солідарного реагування на COVID-19, щоб дати можливість окремим особам і організаціям зробити свій внесок»,  наголосив Ємець.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що медпрацівникам, які задіяні на роботах із ліквідації коронавірусу в Україні, доплачуватимуть до 200% зарплати.

Додамо, що міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець подякував лікарям за самовіддану роботу та закликав українців підтримати медиків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Руслан Гринчук
    Руслан Гринчук
    суддя Хмельницького апеляційного суду
  • Надія Губенко
    Надія Губенко
    суддя Верховного Суду у Касаційному господарському суді