В МАУ дозволили літати без масок, але не усім

13:00, 9 октября 2020
Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» застосовує стандарти та процедури безпеки згідно з рекомендаціями ВООЗ.
В МАУ дозволили літати без масок, але не усім
Krokus TV

З 12 жовтня Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» дозволила пасажирам не використовувати маски, якщо стан здоров'я пасажира не дозволяє носити маску при умові наявності довідки від лікаря та негативного ПЛР-тесту на COVID-19. Про це повідомили у прес-службі МАУ.

«З 12 жовтня 2020 року МАУ оновлює заходи безпеки, щоб пасажири відчували себе ще більш захищеними упродовж усієї подорожі... Захисні маски дозволено не використовувати за умови, якщо пасажир має труднощі з диханням, не пов’язані з COVID-19, або якщо за станом здоров'я пасажиру не дозволяється носити маску. У цьому випадку, під час реєстрації або посадки на борт повітряного судна, необхідно обов'язково надати відповідну довідку від лікаря, а також негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, отриманий не раніше ніж за 48 годин до вильоту рейсу за розкладом», - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначено, що носіння захисних масок є обов'язковим для всіх пасажирів від 6-ти років та заборонено застосування респіраторів з клапаном видиху, оскільки через клапан видиху на респіраторі однонаправлено виділяється біологічний матеріал, який може містити збудник інфекційної хвороби.

У повідомленні також наголошується, що авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» застосовує стандарти та процедури безпеки згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.

Раніше «Судово-юридична газета» писала про зміну правил в'їзду для українців в одну з країн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Відповідальність за керування авто в стані сп’яніння: що планують законодавці
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Инна Калугина
    Инна Калугина
    судья Апелляционной палаты Высшего антикоррупционного суда
  • Николай Мисечко
    Николай Мисечко
    судья Оболонского районного суда Киева
загрузка...