Канікули з 15 жовтня та дистанційна форма навчання: комісія ТЕБ та НС прийняла рішення

11:13, 13 октября 2020
Комісія рекомендувала встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року канікули, у наступний період – можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання.
Канікули з 15 жовтня та дистанційна форма навчання: комісія ТЕБ та НС прийняла рішення

12 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину. Про це інформує урядовий портал.

Комісія прийняла рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року канікули, у наступний період - можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації. Також рекомендовано закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (окрім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, червоних карантинних зон, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою).

Відповідне доповнення до постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» повинні підготувати Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки на розгляд Кабінету Міністрів.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Сергій Шкарлет просив місцеву владу перевести школи на дистанційне навчання на 2 тижні перед канікулами. 

Повідомлялося, скільки шкіл та садочків закрито на карантин у столиці. 

Нагадаємо, КНУ ім. Шевченка повністю перейшло на дистанційне навчання через коронавірус.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Антон Чередко
    Антон Чередко
    суддя Центрального апеляційного господарського суду
загрузка...