У Зеленського говорять про створення вільної економічної зони на заході України

09:11, 6 ноября 2020
Вільну економічну зону планують створити не лише на Донбасі.
У Зеленського говорять про створення вільної економічної зони на заході України
Укрінформ

В Україні планують створити вільну економічну зону не лише на Донбасі. ВЕЗ планують створити на території західних областей України. Про це заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у програмі «VIP з Наталією Мосейчук» на телеканалі «1+1», інформує ОП.

За словами Андрія Єрмака, з метою створення умов для залучення у регіон зокрема іноземних інвестицій Президент Володимир Зеленський ініціює створення вільної економічної зони на Донбасі. Згодом цей механізм може бути використаний також для відбудови деокупованих територій.

Водночас, як зауважив очільник Офісу Глави держави, створення ВЕЗ планується не лише на Донбасі, а й на заході України. Проєкт такої зони перебуває на стадії розробки та обговорюватиметься на рівні експертів і народних депутатів.

«Сьогодні ці дві зони, ці дві економічні можливості теж повинні спрацювати на об’єднання країни», – наголосив Андрій Єрмак.

Щодо тимчасово окупованого Криму керівник Офісу Президента зазначив, що сьогодні складно говорити про конкретні терміни деокупації півострова.

«Я в цьому (в деокупації Криму. – Ред.) упевнений, але ніхто не може відповісти, коли це відбудеться. Я теж вам не дам конкретної відповіді, що це відбудеться через рік чи два», – сказав Андрій Єрмак.

Він нагадав, що Президент України ініціював створення міжнародної платформи з деокупації півострова.

«Це буде платформа, до якої буде залучено, я думаю, багато країн. І ми будемо працювати для того, щоб знайти реальний шлях не на словах, а на ділі», – зазначив Андрій Єрмак.

Водночас керівник Офісу Президента наголосив, що Україна з допомогою міжнародних партнерів робить усе можливе задля деокупації півострова.

«З допомогою наших партнерів, шукаючи взаємні інтереси, шукаючи нестандартні шляхи, я впевнений, що нам вдасться це зробити. Це є ціллю, це є завданням для влади. І я вважаю, що і ми, і наступна влада, якщо це не відбудеться за нашу каденцію, повинні працювати над цим питанням і не забувати про нього ніколи», – сказав він.

Також Єрмак заявив про жорстку реакцію, якщо хтось буде прикриватися його іменем у корупційних справах.

Раніше Андрій Єрмак заявляв, що боротьба з корупцією в Україні є принциповою позицією для чинної влади.

Також Єрмак вважає неприпустимим збільшення видатків на утримання органів державної влади.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что важнее: регламент или программа «Слуг народа» – комментируют депутаты
Что важнее: регламент или программа «Слуг народа» – комментируют депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитро Матохнюк
    Дмитро Матохнюк
    суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
  • Галина Юровська
    Галина Юровська
    суддя Конституційного Суду України
загрузка...