Веніславський знову закликав суддів КСУ піти у відставку

19:52, 9 ноября 2020
Представник Зеленського у КСУ Веніславський заявив, що судді мають понести відповідальність за «безвідповідальну поведінку».
Веніславський знову закликав суддів КСУ піти у відставку

Представник Президента України Володимира Зеленського в КСУ, народний депутат від «Слуги народу» Федір Веніславський заявив, що судді КСУ, які відмовились брати участь в роботі Суду після скандалу зі скасуванням норм антикорупційного законодавства, вчинили абсолютно правильно і виважено. Про це він сказав в ефірі каналу «Україна 24».

«Що стосується кворуму і загалом тієї ситуації, яка склалася навколо Конституційного суду. Я думаю, на сьогоднішній день це абсолютно правильне і виважене рішення тих суддів, які вирішили не брати тимчасово участі в засіданнях Конституційного суду України. Та політизація, та істерія навколо Конституційного суду і збоку самого КСУ, і інших політичних сил, і органів державної влади, свідчить про те, що в таких умовах приймати виважені і доленосні для держави і суспільства рішення навряд чи правильно», – заявив представник президента в КСУ.

Також він пояснив, як влада бачить вихід з конституційної кризи.

«Вже і президент Зеленський неодноразово, і 234 депутати від нашої політичної сили і інших політсил, які написали звернення до 11 суддів КСУ, які голосували за сумнозвісне рішення, запропонували, на мій погляд, найбільш правильний і найбільш слушний у даних умовах варіант виходу з цієї кризи. Судді мають подати у відставку для того, щоб не дискредитувати загалом КСУ як інституцію, і мають понести певну політико-правову відповідальність за свою безвідповідальну поведінку під час голосування за ухвалення відповідного рішення», — додав Федір Веніславський.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Федір Веніславський визнав, що має «свого» кандидата до КСУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
  • Ігор Литвиненко
    Ігор Литвиненко
    суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська
  • Валерій Марчук
    Валерій Марчук
    голова Чернівецького апеляційного суду
загрузка...