Уряд відновив карантинні виплати на дітей підприємців

14:08, 25 ноября 2020
Виплати відновлені для першої та другої групи платників єдиного податку в листопаді-грудні 2020 року.
Уряд відновив карантинні виплати на дітей підприємців

Уряд відновив програму виплат на дітей фізичних осіб-підприємців. Виплати відновлені для першої та другої групи платників єдиного податку в листопаді-грудні 2020 року. Постанову прийнято під час засідання уряду 25 листопада.

«Відновити на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року дію пунктів 1 і 2 постанови Кабінету міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», - йдеться в документі.

Згідно з постановою, особам, які у травні - серпні 2020 року отримували допомогу, виплата такої допомоги буде продовжена в грудні 2020 року за листопад - грудень 2020 року без подання нової заяви і необхідних документів.

Допомога на дітей особам, які звернуться за її призначенням вперше з заявою та необхідними документами, які повинні бути подані до 15 грудня 2020 року, призначається і виплачується у листопаді - грудні 2020 року.

Як наголошується в пояснювальній записці до проекту постанови, з 1 вересня 2020 року була завершена програма підтримки в умовах жорстких карантинних обмежень фізичних осіб - підприємців, у сім'ях яких виховуються діти.

«Враховуючи введення в Україні «карантину вихідного дня» і в зв'язку з цим необхідність державної підтримки фізичних осіб - підприємців, у сім'ях яких виховуються діти, доцільно відновити на період з 01.11.2020 до 31.12.2020 виплату допомоги на дітей особам, які одержували допомогу на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої та другої групи платників єдиного податку», - йдеться в документі.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що в уряді розповіли про програми підтримки бізнесу.

Раніше Президент України Володимир Зеленський анонсував, що підприємцям, чий бізнес постраждав від посилення карантину, виплатять по 8 тисяч гривень.

Додамо, стало відомо, як отримати фінансову допомогу на період самоізоляції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Заработает ли Реестр исполнительных документов и предъявление к исполнению решений через Дію
Заработает ли Реестр исполнительных документов и предъявление к исполнению решений через Дію
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергій Глазько
    Сергій Глазько
    суддя Сумського окружного адміністративного суду
  • Роман Ігнатов
    Роман Ігнатов
    суддя Київського апеляційного суду
загрузка...