Оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України: ОАСК відкрив провадження у справі

11:24, 6 мая 2021
Підготовче судове засідання у справі призначено на 3 червня 2021 року.
Оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України: ОАСК відкрив провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України (Національної академії). Суд розглядатиме справу за правилами загального позовного провадження. Про це йдеться на сайті ОАСК. 

Зазначимо, що серед вимог позову - визнати протиправним та  скасувати розпорядження Уряду від 24 лютого 2021 року «Деякі питання реорганізації закладів освіти». Відповідно до оскаржуваного розпорядження, МОН було доручено здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією Національної академії шляхом приєднання її до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а її регіональних інститутів - до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Державного університету «Одеська політехніка», Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного університету «Львівська політехніка» відповідно.

Позивач також просить суд визнати противоправним та скасувати наказ Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2021 року № 316 «Про реорганізацію закладів освіти».

Підготовче судове засідання у справі призначено на 3 червня 2021 року.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ОАСК призначив засідання у справі за позовом Міністерства юстиції щодо заборони діяльності політичної партії «Партія Шарія»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Інна Зубченко
  Інна Зубченко
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Юрій Чопко
  Юрій Чопко
  суддя Господарського суду Тернопільської області
 • Віктор Школяров
  Віктор Школяров
  суддя Верховного Суду України
 • Сергій Гирич
  Сергій Гирич
  голова Личаківського районного суду м. Львова
загрузка...