В Україні можливе стрімке поширення індійського штаму коронавірусу

20:10, 22 июня 2021
Причиною може стати низький рівень вакцинації населення.
В Україні можливе стрімке поширення індійського штаму коронавірусу

В Україні можливий спалах коронавірусу «Дельта». Серед причин – низький рівень вакцинації населення та велика міграція з Російської Федерації, – йдеться у прогнозі вчених Національної академії наук України.

«Через низький рівень вакцинації населення в Україні та велику міграцію з РФ штам «Дельта» може розповсюдитися в Україні швидше, ніж у західних сусідів, та мати тяжчі наслідки. За уточненими даними, частка штаму «Дельта» у Росії вже становить близько 72%, хоча вибірка даних суттєво зосереджена у м. Санкт-Петербург», – йдеться у дослідженні.

Тижневі темпи зростання числа госпіталізацій в Україні під час березнево-квітневої хвилі ніколи не перевищували 30%, а у м. Києві перевищення позначки у 40% спостерігалося лише протягом одного тижня на початковому етапі зростання. Послаблення щодо тих, хто прибуває з тимчасово окупованих територій, запропоновані Урядом України, посилюють ризики швидшого спалаху на Сході країни, спричиненому штамом «Дельта».

Крім того, за даними академії, кількість нових виявлень захворюваності, нових позитивних ПЛР-тестів і кількість летальних випадків зменшується вдвічі за 12-14 днів.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про штам «Дельта»: не всі COVID-вакцини зможуть запобігти захворюванню.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
Главное за день
загрузка...