Наявних ПЛР-тестів для українців вистачить на 3 місяці, – Ігор Кузін

14:00, 5 августа 2021
Зараз сформований запас ПЛР-тестів щонайменше на 3 місяці роботи, так само, на рівні кожної лікарні, сформований запас засобів індивідуального захисту, якого вистачить на 3 місяці, акцентували в МОЗ.
Наявних ПЛР-тестів для українців вистачить на 3 місяці, – Ігор Кузін

В Україні сформований запас ПЛР-тестів на визначення коронавірусу. Його має вистачити щонайменше на три місяці роботи. Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін в ефірі Українського радіо.

«Над готовністю системи Міністерство охорони здоров'я працювало впродовж літнього періоду. І зараз ми маємо визначені заклади охорони здоров'я як першої хвилі, так і резервної хвилі. Ми знаємо, яка лікарня в яку хвилину залучатиметься у випадку понаднормової завантаженості. У літній період була придбана додаткова кількість концентраторів, в більшості областей вже завершені роботи з монтування централізованого кисню. Таким чином, майже всі ліжка, виділені під коронавірусну хворобу, забезпечені або централізованим киснем, або кисневими концентратами. Не менш важливим є елемент лабораторного супроводу, і ми очікуємо впродовж серпня 4-х мільйонів доз ПЛР-тестів, які будуть розформовані по території України. Зараз сформований запас ПЛР-тестів щонайменше на 3 місяці роботи, так само, на рівні кожної лікарні, сформований запас засобів індивідуального захисту, якого вистачить на 3 місяці. Відбувається оновлення клінічних протоколів», - наголосив Ігор Кузін.

Він також зазначив, що в осінній період найчастіше припадає сплеск захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції — грип, респіраторні віруси. З кінця вересня будуть додаватися ці хвороби. Таке перевищення порогу маєть фіксуватися наприкінці вересня.

Також «Судово-юридична газета» писала, що в Україні почнуть діяти нові правила перетину кордону.

Додамо, що у МОЗ зробили заяву щодо вакцинації вагітних від COVID-19.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
 • Ірина Гончарова
  Ірина Гончарова
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
 • Олексій Симоненко
  Олексій Симоненко
  заступник Генерального прокурора України
 • Армен Бегунц
  Армен Бегунц
  суддя Другого апеляційного адміністративного суду
загрузка...