Як нотаріусам використовувати анульовані невикористані спецбланки

12:33, 20 мая 2022
Після повернення до робочого місця нотаріус може перевірити невикористані спецбланки та використовувати їх для вчинення нотаріальних дій.
Як нотаріусам використовувати анульовані невикористані спецбланки
Фото із відкритих джерел

Внаслідок деокупації низки населених пунктів та припинення активних бойових дій нотаріуси повертаються до своїх робочих місць для подальшого здійснення нотаріальної діяльності.

Нотаріальна палата України повідомляє, що після повернення до робочого місця нотаріус може перевірити невикористані спецбланки та використовувати їх для вчинення нотаріальних дій.

У НПУ нагадують, що у зв’язку із загрозою неправомірного вилучення чи втрати спеціальних бланків нотаріальних документів, які не були витрачені нотаріусами, через відсутність фізичного доступу до своїх робочих місць (контор), керуючись законодавчими вказівками, нотаріуси направляли до ДП «НАІС» письмові повідомлення щодо анулювання невикористаних спеціальних бланків нотаріальних документів.

Мін’юст роз’яснив, що нотаріуси, які повернулися на робочі місця, повинні перевірити такі бланки (їх серії і номери), та можуть використовувати їх, якщо бланки не були втрачені, викрадені, не є дефектними, зіпсованими або пошкодженими.

Зазначається, що для цього до регіональної філії ДП «НАІС» необхідно надіслати скріплений підписом і печаткою нотаріуса лист з проханням розблокувати придатні для подальшого використання спеціальні бланки нотаріальних документів із зазначенням їх серій та номерів.

Кольорову скановану копію такого листа слід направити на електронну пошту [email protected], а його оригінал – засобами поштового зв’язку.

Також «Судово-юридична газета» писала, що відновлено взаємодію Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Руслан Князевич
  Руслан Князевич
  член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
 • Світлана Кулікова
  Світлана Кулікова
  суддя Київського апеляційного суду
 • Валерій Журавель
  Валерій Журавель
  суддя Київського окружного адміністративного суду
 • Валерій Кузьменко
  Валерій Кузьменко
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Юрій Чумак
  Юрій Чумак
  суддя Касаційного господарського суду Верховного Суду
загрузка...