Поліцейський із Бородянки в одну мить втратив родину і все майно: трагічна історія

20:30, 22 мая 2022
Російський снаряд убив шістьох його найближчих родичів.
Поліцейський із Бородянки в одну мить втратив родину і все майно: трагічна історія

Поліцейський Іван Семіроз з Бородянки в одну мить втратив родину і все майно. Про це йдеться в ТСН.

Будинок Івана перший, який тут розбомбили окупанти. Під завалами загинули всі його найближчі родичі. «Мама, батько, баба, брат, жінка, дитина», - розповідає чоловік.

Це сталося 26 лютого, близько опівдня. Ваня щойно закінчив чергування та розмовляв на ганку райвідділку з колегами. Він вже знав, що мама для них всіх зварила гарячого супу, бо працювали понаднормово і всі разом вони збиралися їхати.

«Бабах – земля затремтіла. Почав телефонувати всім, всі в зоні недосяжності… стало неспокійно, почав телефонувати сусідам, хто трубку не брав, хто що. Потім один сусід сказав: «По ходу, в твою хату прилетіло», - пригадує чоловік.

Всім відділком вони миттю примчали до будинку. «Мати на холодильнику лежала без ознак життя. За двісті метрів від дому лежав брат без ніг і без рук», - пригадує Іван.

Понад чотири години вони руками розгрібали завали, аби знайти – всіх шістьох. Судячи з того, як лежали тіла, люди навіть не встигли зрозуміти, що сталося: кожен займався своїми справами. Миттєво загинули всі, крім доньки, якій лише у листопаді виповнився рік. Він знайшов її ще живою, довіз до лікарні, але врятувати – не змогли. «Ввечері я завіз до морга всю сім’ю, крім Поліни, а вранці завіз і Поліну. І все», - в розпачі каже чоловік.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
Loading...
загрузка...