Чи потрібно набирати нових суддів: думки українців, відео

19:20, 13 ноября 2018
Мешканці Києва висловилися щодо того, чи варто оновлювати суддівський склад.
Чи потрібно набирати нових суддів: думки українців, відео

Судова реформа в Україні триває вже кілька років. Ми вирішили запитати пересічних громадян, а що вони знають про такі судові органи, як Вища кваліфікаційна комісія суддів та Вища рада правосуддя? Які їх функції? Та чи схвалюють українці добір у суди першої інстанції, учасниками якого стають звичайні юристи?

На думку більшості опитаних громадян, набирати нових суддів  в суди першої інстанції потрібно. І робити це можна безперервно, використовуючи сучасні інформаційні технології для голосування. Оновлення суддівського складу допоможе запобігти виникненню корупційних ризиків, відсіюванню некомпетентних суддів тощо.

Але дехто з громадян вважає, що потрібно не змінювати теперішній склад судів, а дещо осучаснити підходи в їх роботі, «оживити» систему.

Опитування українців показало: мало хто з громадян знає про те, що триває набір нових суддів серед юристів. Ще менше мешканцям Києва та гостям столиці відомо про існування та функції таких судових органів, як Вища кваліфікаційна комісія суддів та Вища рада правосуддя.

Більше інформації дізнаєтеся з відеосюжету.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Присяга судей Антикорсуда: что думают сами судьи о дальнейшей работе
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Николай Лагнюк
    Николай Лагнюк
    судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда
  • Елена Поляк
    Елена Поляк
    судья Высшего хозяйственного суда Украины