Навіщо НАЗК проводить експертизу законопроекту 9055 про адвокатуру, відео

20:00, 16 января 2019
На думку народного депутата Сергія Алєксєєва, питання перевірки НАЗК законопроекту про адвокатуру 9055 є технічним, розглядати його мають не більше місяця.
Навіщо НАЗК проводить експертизу законопроекту 9055 про адвокатуру, відео

Як відомо, в грудні 2018 року Національне агентство з питань запобігання корупції взяло на експертизу законопроекти №9055 і №9055-1 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Втім, результат антикорупційної експертизи та методологія її проведення невідомі досі.

На думку народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергія Алєксєєва, питання перевірки НАЗК законопроекту про адвокатуру є технічним, розглядати його мають не більше місяця. Тому на одному з наступних сесійних тижнів законопроект №9055 може бути розглянутий, переконаний депутат.

«Якщо казати, що він має корупційні ризики, — це неправильно. Тому що Transparency International назвала його антикорупційним, тому що він взагалі позбавляє адвокатуру дуже багатьох корупційних ризиків. Його підтримала Рада Європи в тому, що це прогресивний законопроект, який стандарти адвокатської діяльності піднімає до європейських», — зауважив Сергій Алєксєєв.

Детальніше дивіться в сюжеті Право ТВ.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему Высший антикоррупционный суд начнет работу только осенью
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Евгений Сидоров
    Евгений Сидоров
    судья Шевченковского районного суда Киева