Поздравление председателя ВККС с Днем работников суда

15:24, 15 декабря 2014
Председатель Высшей квалификационной комиссии судей Сергей Козьяков поздравил работников суда с профессиональным праздником
Поздравление председателя ВККС с Днем работников суда

Председатель Высшей квалификационной комиссии судей Сергей Козьяков поздравил работников суда с профессиональным праздником.

Шановні судді та працівники суду!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Нинішні глибокі перетворення в Україні, які стали моментом істини для кожного громадянина, мають докорінно змінити суспільну свідомість, обличчя усіх інститутів влади, зокрема і засади функціонування судової системи. В реальному, а не лише задекларованому справедливому, неупередженому і незалежному суді однаково зацікавлена і громадськість, і суддівський корпус. Успіх, без сумніву, прийде, якщо у суддів буде воля працювати професійно, прозоро, не піддаватися спокусам, не залежати від політичного впливу, діяти за принципами моралі і етики.

Без перебільшення, велика довіра людей до суду і суддів є запорукою міцності державного устрою і забезпечення суспільного порядку.

Бажаємо здоров’я і наснаги, душевної рівноваги і витримки, щоб приймаючи рішення, ви завжди зверталися до мудрості Молитви судді: «Боже! Зроби мене справедливим і рішучим, чесним і щиросердним, стриманим і добрим, щирим і скромним. Щоб я був непримиренним до помилок, але з розумінням ставився до тих, хто помиляється; другом істини і поводирем для тих, хто її шукає; щоб я був тим, хто використовує закон, але передусім тим, хто його виконує».

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Сколько прокуроров было уволено за год
Сегодня день рождения празднуют
 • Александр Стародуб
  Александр Стародуб
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Александр Мельник
  Александр Мельник
  судья Николаевского окружного административного суда
 • Ростислав Козюренко
  Ростислав Козюренко
  судья Франкивского районного суда Львова
Новости онлайн