Депутати пропонують дозволити змінювати ціни в договорах про закупівлю: у Комітеті пояснили, що передбачає законопроєкт

16:51, 16 березня 2023
Члени Комітету з питань економічного розвитку ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду у першому читанні прийняти законопроєкт за основу.
Депутати пропонують дозволити змінювати ціни в договорах про закупівлю: у Комітеті пояснили, що передбачає законопроєкт
Джерело фото: shostka-rada.gov.ua

На засіданні Комітету з питань економічного розвитку 15 березня ухвалили проєкт Закону України про внесення зміни до розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» щодо можливості змінення умов договору про закупівлю (реєстр. №9027).

Народні депутати України - члени Комітету з питань економічного розвитку ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти законопроєкт за основу.

Заступник Голови Комітету Дмитро Кисилевський пояснив суть законопроєкту:

«Суть законопроєкту: установити, що істотні умови договорів про закупівлю робіт з будівництва та ремонтних послуг, укладених у період з 01.07.20 по 24.02.22, можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі у таких випадках:

 • збільшення ціни договору про закупівлю робіт (без зміни обсягів робіт та без зміни їх якості) - за результатами коригування та перезатвердження проекту будівництва, яке документально підтверджене експертною організацією, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни та не раніше ніж через шість місяців з моменту підписання договору про закупівлю;
 • збільшення ціни договору про закупівлю послуг з поточного ремонту (без зміни обсягів таких послуг та без зміни їх якості) - має бути документально підтверджена замовником експертною організацією, що має право на проведення експертизи проекту будівництва відповідно до законодавства, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни та не раніше ніж через шість місяців з моменту підписання договору про закупівлю».

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Viber та Telegram.
Брифінг голови Вищої ради правосуддя Григорія Усика щодо призначення членів ВККС, ОНЛАЙН
Брифінг голови Вищої ради правосуддя Григорія Усика щодо призначення членів ВККС, ОНЛАЙН
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Ірина Фролова
  Ірина Фролова
  суддя Шевченківського районного суду міста Києва
 • Анзор Саадулаєв
  Анзор Саадулаєв
  суддя Шевченківського районного суду міста Києва
 • Ігор Качур
  Ігор Качур
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Ольга Медуниця
  Ольга Медуниця
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Олексій Осіян
  Олексій Осіян
  суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду