УПЛ: «Зоря» здобула важку перемогу над «Львовом»

15:51, 27 серпня 2022
«Зоря» програвала по ходу матчу, але в результаті змогла перемогти.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У суботу, 27 серпня, у рамках другого туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) «Львів» удома поступився луганській «Зорі» з рахунком (2:3).

Рахунок матчу було відкрито вже на 8-й хвилині зусиллями Романа Вантуха. На 12-й хвилині господарі відповіли влучним ударом Віталія Бойка.

На початку другого тайму «Львів» вийшов уперед – відзначився Назарій Ніч. «Зоря» зрівняла рахунок менш ніж за десять хвилин - забив Дмитро Мишньов.

На останніх секундах основного часу Даниїл Алефіренко вирвав перемогу для гостей.

«Львів» – «Зоря» 2:3

Голи: Віталій Бойко 12, Назарій Нич 49 - Роман Вантух 8, Дмитро Мишньов 58, Даниїл Алефіренко 90

«Львів»: Олександр Ільющенков, Назарій Муравський, Віталій Бойко, Владислав Бугай (Богдан Мишенко 59), Назарій Ніч (Артур Ременяк 66), Андрій Якимов, Михайло Шишка (Борис Крушинський 66), Андрій Бусько (Артем Вовкун 84), Артем Мільченко, Максим Грисьо (Роман Михайлів 84), Олександр Васильєв

«Зоря»: Дмитро Мацапура, Вячеслав Чурко, Сергій Булеца (Деніс Нагн0йний 79), Єгор Назарина, Назарій Русін (Даниїл Алефіренко 88), Максим Імереков, Арсеній Батагов, Роман Вантух (Ігор Снурніцин 79), Крістіан Даль, Олег Данченко, Максим Сміян (Дмитро Мишньов 56)

Попередження: Назарій Муравський 74, Артем Мільченко 77 – Єгор Назарина 42, Максим Імереков 67

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.