Дисциплінарну справу печерського судді розглянуть ще раз

12:45, 4 вересня 2017
ВРП не наважилася прийняти рішення, не вислухавши позиції омбудсмена як одного з авторів скарги.
Дисциплінарну справу печерського судді розглянуть ще раз
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Сьогодні, 4 вересня, Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя розглянула дисциплінарну справу щодо судді Печерського районного суду м. Києва Віталія Писанця, відкриту за скаргою Євгена Подчищаліна і уповноваженого ВРУ з прав людини Валерії Лутковської в інтересах Подчищаліна. У скарзі повідомлялося, що Віталій Писанец, як слідчий суддя вчасно не вніс скаргу в ЄРДР на бездіяльність київської прокуратури, через що справа була знята з розгляду.

Суддя в своєму письмовому поясненні повідомив, що працює в умовах надмірного навантаження. У Печерському райсуді обслуговуються всі центральні органи влади. У день суддя бере участь у 25 судових засіданнях, в 15 з яких приймає рішення. Тому вчасно розглядати скарги не завжди вдається.

Представник уповноваженого ВРУ з прав людини Олена Островська на засіданні ВРП не надала доручення, і їй відмовили в представництві.

Проте Друга Дисциплінарна палата ВРП прийняла рішення відкласти розгляд цієї справи.

Нагадаємо, Вища рада правосуддя прийняла рішення звернутися до Генеральної прокуратури і Національної поліції України щодо неналежного виконання заходів щодо забезпечення незалежності суддів.

Автор:
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Тітов
    Олександр Тітов
    суддя Харківського окружного адміністративного суду