Робота ВАКС під час війни: оприлюднили статистичні дані

19:46, 8 липня 2022
Статистичні дані роботи ВАКС оприлюднили від 24 лютого по 8 липня.
Робота ВАКС під час війни: оприлюднили статистичні дані
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

За період із 24 лютого по 08 липня 2022 року слідчі судді Вищого антикорупційного суду опрацювали 1061 процесуальний документ на стадії досудового розслідування кримінальних проваджень. Про це повідомляє офіційний сайт ВАКС.

«Серед них:

117 скарг на рішення, дії чи бездіяльність слідчого, дізнавача, прокурора;

919 клопотань слідчого, дізнавача, прокурора та інших осіб. Зокрема:

78 клопотань щодо застосування, зміни, продовження строку дії запобіжного заходу, 41 клопотання щодо продовження строку досудового розслідування, 83 клопотання щодо арешту майна та скасування арешту майна, 226 клопотань щодо надання тимчасового доступу до речей і документів, 446 клопотань щодо вирішення інших процесуальних питань під час досудового розслідування.

Колегії суддів ухвалили 8 вироків щодо 11 осіб, 4 з цих вироків ухвалено на підставі угод про визнання винуватості, укладених між прокурором та обвинуваченим. Згідно з ухваленими вироками 6 осіб звільнено від відбування основного покарання з випробуванням відповідно до статті 75 КК України, 5 особам – призначено основне покарання у виді позбавлення волі на строки від 7 до 11 років.

На підставі судових рішень Вищого антикорупційного суду за результатами розгляду клопотань учасників кримінальних проваджень, за ініціативою заставодавців або за рішенням військового командування на підтримку Збройних Сил України, а також для задоволення потреб держави під час воєнного стану спрямовано 459 млн 624 тис 803 гривень», — сказано у повідомленні.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Сьогодні день народження святкують
 • Інна Рафальська
  Інна Рафальська
  керівник Адвокатського об’єднання «Київська муніципальна колегія адвокатів»
 • Степан Домусчі
  Степан Домусчі
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
 • Сергій Дудін
  Сергій Дудін
  суддя Київського окружного адміністративного суду