ВРП відсторонила від здійснення правосуддя суддю Верхньодніпровського райсуду Дніпропетровської області

12:44, 4 червня 2024
Суддя підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 КК України, а саме одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе та для третьої особи.
ВРП відсторонила від здійснення правосуддя суддю Верхньодніпровського райсуду Дніпропетровської області
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У понеділок, 3 червня, Вища рада правосуддя тимчасово, до 29 червня, відсторонила від здійснення правосуддя суддю Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Про це повідомив офіційний сайт ВРП.

Рішення прийнято за результатами розгляду відповідного клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександра Клименка.

Суддя підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 КК України, а саме одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе та для третьої особи, за вчинення такою службовою особою в інтересах особи, яка надає неправомірну вигоду та в інтересах третьої особи дій з використанням наданої їй влади.

Відсторонення суддів від здійснення правосуддя обумовлено ризиками, які полягають у можливому протиправному перешкоджанні кримінальному провадженню, зокрема, знищенні або підробленні речей і документів, які мають суттєве значення для досудового розслідування, незаконному впливі на свідків та інших учасників кримінального провадження.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
 • Олег Макаров
  Олег Макаров
  секретар Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
 • Ігор Кощеєв
  Ігор Кощеєв
  суддя Центрального апеляційного господарського суду
 • Тетяна Козир
  Тетяна Козир
  суддя Північного апеляційного господарського суду
 • Ольга Лук’янчук
  Ольга Лук’янчук
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду